Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafeaua proaspat macinata va asteapta ...


Recommended Posts

Wonderful, o sa ma casatoresc atunci cand n-o sa mai am incotro. [:D] Acum serios, probabil ca am s-o fac, dar cand o sa vina timpul pentru un al doilea bebe. Pana atunci...nu vad vreun motiv bine definit care sa ma determine s-o fac. Si oricum, acel ce va fi "fericitul", va trebui sa indeplineasca niste criterii pe care nu le-am cercetat la exul. Nu de alta, dar sa nu ma mai expun la situatii in care trebuie sa-mi cer voie sa-mi cheltui banii castigati de mine intr-un mod anume. Serios daca nu m-am simtit mai mult barbat decat femeie cu el. data viitoare macar sa fiu sigura ca de fapt ma marit si ca nu ma insor. [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by wonderful
Iubitele,azi vreau sa-mi cumpar un aspirator.Sunt bune alea care in loc de sac pt. praf au un vas in care se pune apa,sau sa-mi vad de treaba si sa iau unu' normal?
Prietena mamei si-a luat un astfel de aspiratar - spune ca nu ridica praful.. Stiu doar ca mama bate din picioare sa mergem sa-si ia. Insa pina acum am gasit cu motor mic 1400 sau 1600 in timp ce ea are deja un aspirator cu motor de 1800 de care este multumita. Asa ca mai cautam... Concluzia: eu nu am incercat, dar am un specimen in fam care bate din picioare ca a vazut ea ca e bun. eu - [url="http://community.webshots.com/user/INA2778"]Ina[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ina, probabil ca o sa fiu afectata pe viata de ruptura, intrucat asa unul ca el n-am sa mai accept langa mine de-a pururi. [:D] Wonderful, la ce-ti trebuie aspirator? e treaba menjerei sa aleaga, honey. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Eu am valente multiple,cadano!In buc. sunt amanta,in pat fac o ciorba,cand aspir e ca_cum as face secs,iar afara (dirty word) mai stie ce sunt,ca io-s deja confuza.[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ina, pai e intr-un colt ascuns, da' daca tot ati scobit voi acolo... e normal, sunteti femei, sunteti curioase ca niste cotofene [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Eu nu-s curioasa,in sensul ca niciodata n-am insistat.Imi las prietenele sa spuna ce/ cand /daca au chef s-o faca.E o felie urata de viata,presupun,pe care nu prea esti dispusa s-o scoti la suprafata prea usor si des.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...