Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cafeaua proaspat macinata va asteapta ...


Recommended Posts

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Da, cateodata doare de mi se rupe. [:D] sa veniti sa-mi oblojiti ranile [:D] Nu mai doare chiar asa, doar ca a doua oara promit ca am sa casc ochii uite cam asa [wow][wow] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Fata,inteleg sa te pansez cand ti se ripe o cojita,o bubita, nu 'mneaei', care, pan' la urma,nici nu stiu ce forma are si se pare ca nici tu.Cheama-ma si voi veni cand te hotarasti ca-i de 'el' sao de 'ea'.Iar daca ti-e greu, fa-i o poza si-ti spunem noi ce hram poarta.[:D]
[:-)))][:-)))][:-)))] PS: Las' c-o rog pe Principe, ca ea ma iubeste neconditionat, indiferent de sex si culoare politica [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salut fetele. vad ca discutarati de aspiratoare cu apa. ma tenteaza si pe mine unul. avea gazda noastra de acum 3 ani. pe langa aspirator avea si 2 caini si vreo 4 pisici si cand baga aspiratorul ala se vedea diferenta. deci parerea mea ... merita. acuma ce sa zic? n-am prospectat piata. al ei era din ala de-i face reclama la TV. maine ne "mutam" la socrii si n-avem net, dar poate-mi iau ora pe la cumnati. [:D] ina ... cu un ex o sa-ti povestesc o faza, dar cand revin in buc, sa am timp mai mult de lalaiala. si hai ca ma apuc sa schimb zatul la cafea ... sa nu ziceti ca plec si va las asa ... [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...