Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

proaspete mamici in Sectorul 3 ... alocatia bebe


Recommended Posts

Vreau sa intreb mamicile care au nascut in ultimul timp si care au rezolvat cu alocatia copilului: Pe ce strada este biroul unde se depun actele pentru alocatie pentru copii pentru persoanele din sectorul 3 Bucuresti? Mie de la primarie mi-a zis un paznic ca s-au mutat pe str. Patrascanu dar nu stiu daca am inteles bine. In plus nu am gasit pe harta pe care o am aceasta strada. Apare in nomenclator ca denumire, dar pe harta nu e clar unde e deoarece nu e tiparit numele strazii. Eventual daca imi puteti spune numele unei strazi din apropiere. Multumesc Romana si [copil] Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Lucretiu Patrascanu e perpendiculara pe Campia Libertatii si.... Mihai bravu cred in partea celalata.... Dar nu cred ca acolo... Cand am facut eu actele, a trebuit sa merg la Primarie pe...... cum ii spune oare???... acolo unde se fac si casatoriile.... si cu actele obtinute de acolo am mers intr-o alta cladire (la protectia copilului), aprox. vis-a-vis, unde am facut alte acte, urmand ca banii sa ii primesc de la noul sediu in care tocmai se mutau.... Deci, departamentul de "protectia copilului" s-a mutat langa circumscriptia financiara a sect. 3, la Costin Georgian.... Din pacate nu stiu cum se numeste nici aceasta strada, dar daca ai fost sa platesti impozitul pe casa, iti pot explica cum ajungi: mergi pe aleea aceea pana in capat (in stanga e intrarea pentru plata impozitului), faci dreapta putin si apoi stanga si tot pe partea stanga e cladirea de care iti spun.... inainte se ajungea acolo prin curtea cladirii din capatul aleii, dar acum e inchis si nu se mai poate).... Sper ca te-am ajutat cu ceva, desi stiu ca am explicat tare intortochiat, dar mai bine.... sincer nu stiu cum.... Succes! Corina si bb Matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...