Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Remedii pentu MATREATA


otau

Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns
In vara asta m-am tuns la kelie si m-am tratat cu crema Q10 si crema pentru funduletzul lu Ana, Nivea.. si am scapat de toate.. adevarul este ca nici parul nu a mai crescut ca inainte, dar asta este.. nici matreata nu mai am.. Si nici nu am auzit pe cineva cu kelie sa faca matreatza. V-am fost de folos ?[il] Cu respect, Florin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrucit am avut posibilitatea, am incercat toate sampoanele posibile, toate lotiunile din farmacie si parafarmacie; dupa ce terminam tratamentul.......reaparea.Eram disperata, deoarece asta intretinea si roseata permanenta dintre sprincene, strict legata de dermatita seboreica de pe pielea capului.Medicii mi-au recomandat rabdare si imi schimbau mereu tratamentul.Pina la un moment dat cind, nu stiu unde am citit despre doua banale aspirine dizolvate in sampon si lasat totul sa actioneze timp de citeva minute.M-am gindit ca nu am ce pierde si am incercat!Si a mers f bine!!!!!Sper sa mearga si la tine![nl]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Spuneti-mi si mie chestia cu aspirinele ! Se diolva in TOATA cantitatea de sampon, sau doar in doza folosita la o samponare???? Sotul meu - lui ii trebuie reteta!- pune putiiiin sampon , daca mai pune si doua aspirine, cred ca l-ar arde tare de tot. Astept cu viu interes raspunsul... pepsica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by joxy
In vara asta m-am tuns la kelie si m-am tratat cu crema Q10 si crema pentru funduletzul lu Ana, Nivea.. si am scapat de toate.. adevarul este ca nici parul nu a mai crescut ca inainte, dar asta este.. nici matreata nu mai am.. Si nici nu am auzit pe cineva cu kelie sa faca matreatza. V-am fost de folos ?[il] Cu respect, Florin
Asta mi se pare cel mai bestial tratament!!!!! [:-)))][:-)))]Ai dreptate fara par, fara probleme!!! [:-)))] Atunci trebuie sa-mi pun peruca [:D] Dar daca fac matreata si la peruca ? [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...