Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Numele alteia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 38
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai oameni buni, cred ca un barbat cere sopteste numele altei femei, constient sau nu, viseaza ceva. Daca tot vrei sa stii cu ce scop îl rosteste, când îl mai prinzi într-o stare de asta ia-l la întrebari încetisor, si fara sa-i spui pe nume, cu o voce normala si fara intonatii. Cine stie ce mai aflii! Ia încearca si nu te mai da de ceasul mortii, ca cine stie ce are în suflet bietul om! Bafta! Tot ce-ti doresti se poate realiza, atunci când vrei cu adevarat! http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=117&cid=16
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-o fi reusit bietu' om sa-si spele subconstientu' de peripetiile trecute [bang] si gata! i-ati sarit cu toatele in cap![zid] cu solutii "de taiat din radacina". Eu zic sa-l lasi, draguto, sa doarma linistit si sa-i asigur un camin fericit si nu ai de ce sa-ti faci griji. Iesita dintr-o relatie mai indelungata si eu reuseam cu mare greutate sa nu scap din neatentie numele ex-ului cand il strigam pe actualul partener[ups]. Nu in pat dar orisicatushi... bine nu i-ar fi cazut dar asta nici nu insemna ca ma mai gandesc la celalalt. Pur si simplu obisnuinta... Poate ca in mintea lui au ramas nerezolvate niste dureri mai vechi si inca mai are nevoie de timp sa le stearga cu totul. Curaj, iubeste-l si mai ales nu-l bate la cap [mariaj] si totul va fi bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu imi mai visez o iubire din tinerete(pana acum nu i-am strigat numele si sper sa nu o fac) dar asta nu inseamna ca nu-mi iubesc sotul. Acum ce e drept e ca subcontientul lucreaza fara voia noastra. Oare m-ar da sotul afara din casa daca ar stii ce visez? Mamica lui Raducu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor poate sunt eu prea toleranta, dar nu mi se pare normal sa te apuci si sa ii faci zile negre bietului om toata viatza pt un nume rostit in somn. [alcool] Solutii de genul: "sa taiem raul de la radacina" sau "ii crapam capul"se iau in momentul in care el ar fi strigat-o pe individa X si culmea culmilor ea ar fi raspuns[:)] Cine stie ce visa sarmanul!?!?![:)] Daca maine te apuci sa ii reprosezi ca l-ai auzit spunand nu-stiu-ce nume prin somn si deci e o dovada ca nu te iubeste si ca mintea ii zboara la ce nu ar trebui, sigur el se va simti sufocat. Si o relatie care nu are cat de cat un gram de lejeritate NU dureaza. Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...