Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa rad ,sa plang.......sa sper?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga mea, eu implinesc 32 la anul..asa ca departe nu sunt.. E adevarat ca eu am 2 copii,dar si grijile si supararile..uneori si bucuriile sunt pe masura.De exemplu azi noapte nu prea am dormit ca cel mik..s-a foit..si acum sunt extenuata. Cu totii avem neimpliniri sau mari bucurii.Trebuie sa luam insa viata ca pe un dar minunat de care sa ne bucuram zilnic.Sanatatea e cel mai de pret dar. Bucura=te de sanatate..ca asta e cea mai de pret.Iti spun eu..ca inainte nici eu nu ma gandeam la asta..dar acum..stiu ca asta e totul.restul vine de la sineLA MULTI ANI!. KORINNA mamika x 2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Silvia, cu mult drag iti urez, si-ti multumesc pentru mesaj! m-am regasit f. bine in rindurile scrise de tine - de mult nu ma mai bucur de ziua mea de nastere, de mult gindurile, grijile si neimplinirile ma fac sa-mi intrevad un viitor gri... stii, aici ma simt ca intr-o familie -virtuala, ce-i drept - si chiar daca nu am timp sa scriu f. mult, citesc si imi place sa cred ca fac parte din ea, si totusi, a fost ziua mea, a fost ziua copilului meu, si stii ce m-a durut (si intristat) ca n-am gasit nici un mesaj de genul "La multi ani..." dar asta e, mergem mai departe, iar tu nu ai voie sa spui ca esti batrina - eu am implinit 37 de ani, si copilul a venit la 35, dupa nici nu mai tin minte cite sarcini oprite in evolutie! a fost un dar de la Dumnezeu, in care chiar nu mai speram... si ce folos ca acum, cind si eu si sotul meu avem servicii care ne permit sa traim mai mult decit decent, am facut o casa (la propriu! casa cu curte si gradina!), avem tot ce ne trebuie, sotul meu nu mai vrea al doilea copil! (greutati - zice el) - scuze c-am vorbit atit despre mine, cred ca simteam nevoia, si sunt si intr-o stare mai proasta... oricum, din tot sufletul iti doresc sa tii capul sus, cu speranta si incredere, iar de fiecare zi a ta, de acum incolo, sa ai numai motive de bucurie! si un mic pui, sa-ti sopteasca "la multi ani, mami!" p.s. sa-mi spui si mie daca te ajuta lingurita de optimism.... Maruca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ! E adevarat ca pierderea cuiva ne goleste sufletul si ne aduce aminte ca nu sintem vesnici pe pamint, iar Biblia spune ca chiar inainte de a ne naste existam in pintecul mamei ca fiinte umane iar Dumnezeu ne cunoaste. Iar daca El ne cheama intr-o zi la El este pt ca are altceva pregatit pt noi; aici pe pamint suferim atit de mult, dar in Cer nu mai sint lacrimi, durere si tristete. Nu stim gindurile Celui de Sus insa putem face in fiecare zi macar o fapta buna, spune o vorba alinatoare si construi ceva-poate o noua relatie de prietenie. Am invatat din toate necazurile sa nu las amaraciunea sa imi umple sufletul, sa nu ma uit cu regret in urma, ci sa privesc inainte cu speranta si sa zimbesc pt ca si miine e o zi :-) Intodeauna cind am ajutat pe cineva cit si cum am putut, viata mi-a rasplatit insutit. Cu drag si simpatie, Lily
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, Silviuta! Trebuie sa razi si sa speri pt. ca este o zi deosebita, gandeste-te, draga mea, ca aceasta zi nu o sa mai revina niciodata, noi singuri trebuie sa incercam sa ne facem viata mai placuta, daca suntem tot timpul tristi cu gandul numai la grijile vietii, privind numai partile negative, nu vom reusi niciodata sa ne implinim visele. Eu iti urez din toata inima, sanatate, fericire si noroc. [flo] lili & daria [flo] http://community.webshots.com/user/lilib72
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Silviuta, La multi ani!, hai fii optimista, e o varsta frumoasa, este varsta femeii in floare. Eu iti doresc sa iti trimita si tie Dumnezeu un bebelus, un sufletel mic care sa-ti lumineze viata. Hai, nu mai fi pesimista, lasa gandurile negre deoparte, viata este totusi frumoasa, sunt atat de multe lucruri extraordinare, de care te poti bucura in fiece clipa! Sa fii fericita si linistita! Pentru Maruca, eu intru destul de rar pe desprecopii, din cauza timpului prea scurt, si-mi pare tare rau ca de ziua ta si a micutei tale, nu a fost nimeni sa va ureze LA MULTI ANI. Sper ca nu e prea tarziu, sa va urez tie si Mariei Luana, sa fiti fericite, sanatoase si alaturi cat mai multi ani una de alta. Apropo, 12 oct, este si ziua socrului meu, un om deosebit. Cred ca si fetita ta este la fel. Pupici multi fetelor, [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 2 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...