Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa rad ,sa plang.......sa sper?


Recommended Posts

La multi ani fericiti Silviuta!!! Ma bucur ca ai inceput sa iei cate o lingurita de optimism si ca nu ti-ai pierdut increderea si speranta. Acum cativa ani aveam senzatia ca n-am nimic , casa, prieten, copil....eram exagerat de nefericita. Am fost la testul de psihologie pentru scoala de soferi si doamna de acolo m-a scuturat nitel si mi-a atras atentia ca am uitat sa ma bucur de o floare, de soarele de afara. "Cum sa fii fericita daca tu nu stii sa privesti in jur, sa primesti?" M-a socat, dar avea dreptate. Acum am in mare parte ce nu aveam atunci, dar imi doresc mult mai multe, ca asa suntem noi, vrem din ce in ce mai mult. Traieste clipa si bucura-te de ea ca si cand ar fi ultima din viata ta . Sa fii fericita. Mazarica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ruxi
Draga Silviuta, La multi ani!, hai fii optimista, e o varsta frumoasa, este varsta femeii in floare. Eu iti doresc sa iti trimita si tie Dumnezeu un bebelus, un sufletel mic care sa-ti lumineze viata. Hai, nu mai fi pesimista, lasa gandurile negre deoparte, viata este totusi frumoasa, sunt atat de multe lucruri extraordinare, de care te poti bucura in fiece clipa! Sa fii fericita si linistita! Pentru Maruca, eu intru destul de rar pe desprecopii, din cauza timpului prea scurt, si-mi pare tare rau ca de ziua ta si a micutei tale, nu a fost nimeni sa va ureze LA MULTI ANI. Sper ca nu e prea tarziu, sa va urez tie si Mariei Luana, sa fiti fericite, sanatoase si alaturi cat mai multi ani una de alta. Apropo, 12 oct, este si ziua socrului meu, un om deosebit. Cred ca si fetita ta este la fel. Pupici multi fetelor, [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 2 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
iti multumesc, Ruxi, sa-ti traiasca si tie dragalasa ta fetita (si ce nume frumos are....) cu drag Maruca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...