Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de mai 2003 (13)


vilma

Recommended Posts

parpalak, inca nu am facut analizele. Trebuie sa gasim o dimineata in care se poate invoi tati sa ne duca la policlinica. Nu ma pot descurca singura cu amandoi in situatia asta. Si parca nici nu prea as mai vrea sa le fac. Lui Antim i-au trecut bubitele, a inceput sa manance bine, iar Elena nu are nici o problema asa ca nu prea imi vine sa-i chinuiesc pentru nimic. Sunt foarte nehotarata in privinta asta. Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Parpalak, multumesc pentru poze , nu mai trimit altele ca e prea complicat pentru tine! Lumy, asigurarea aluia nu intra in vigoare decit dupa 24 de ore dupa ce s-au depus banii de agentul de asigurare, asa ca solutia este sa va intocmeasca proces verbal pentru accident cu data de miine! Uita-te pe asigurare si vezi ca trebuie sa scrie data cu care intra in vigoare si data intocmirii! azi am fost la doctor si suntem cam racite...avem rosu in git si nasul infundat rau dar nu si febra sper sa ne facem bine in 2 zile aaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aalina :) nu v-am intrecut, ca nu facem concurs! :) Saptamina viitoare incercam piept de pui. Sa stii ca si eu am impresia ca Paul maninca mai bine cu lingurita! Lumy, tinem pumnii la vaccin. Byl, asa e, m-am cam cocosat sa dau de doua ori "Save As" in Paint :)))) Te rugasem doar sa nu mai pui cite doua poze, ca-mi blochezi contul de email. Speram ca poate reusim sa gasim impreuna o solutie pentru a face poze mai mici de la bun inceput, dar daca nu ai timp, e OK, putem sa mergem pe varianta de micsorare a pozelor. Multa sanatate va dorim! Sanatate la bebei si mamici. http://community.webshots.com/user/parpalak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai mie mi-a placut si am vrut sa o schimb pe cealalta. Da cand m-am dus pe aia mi-au placut si degetelele ei. Si uite asa am constatat ca imi plac amandoua si ca nu ar fi o tragedie daca as face o fetita :))Asta de la pisi_ella si ideile ei mi se trage :)) Of, of si Ana a racit. Poate restul scapa fara. Parpalak eu as face concurs cu tine da la dormit. Nu ii zici tu la Paul sa vorbeasca cu Dori?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Nu din vina mea nu am mai scris de mult pe aici, mi-a mers internetul foarte incet, mai ales pe dc. Asteptam cate 10 minute sa aduca o pagina.Noroc cu messengerul sa m-am mai intretinut cu voi de nu m-am plictisit asteptand. Si tot vorbind pe messenger,incarc ce ati mai scris pe aici si se face dimineata si aman scrisul pentru alta data. Mereu promit sa nu mai stau noaptea pe net ca o sa imbatranesc prea repede si mereu imi calc promisiunea ca de aia am facut-o, nu? Mai, Ilinca e racita, si maine mergem la vaccin. Ii curge nasul si respira greu atat, doctora zice ca-i putem face vaccinul daca nu are febra. Voi ce stiti? Va spun maine si ce greutate mai are ca si eu sunt curioasa. Acum va las ca tre sa-i fac baie si sa o pregatesc de culcare. Pupici http://community.webshots.com/user/danaf123
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lumy, imi pare rau ca ai necazuri, am citit chiar atunci imediat ce ai scris, dar sunt surprinsa sa aflu cine e individul. Ar trebui sa te duci pe la vreo televiziune sa faci publica intamplare ca pe astia numai publicitatea ii sperie. Ar fi Protv Constanta, sau macar un ziar. Daca nu rezolvi altfel asta ar fi solutia. Si cere ajutorul unui prieten sa umble cu tine, sa nu creada ala ca esti singura si fara aparare. Sotul tau cand vine? Cred ca ti-e greu singura atata timp. Nu stiu de ce nu te prind niciodata pe messenger. Pupici Francescutei! http://community.webshots.com/user/danaf123
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sfat Byl! Stiu ca asiguararea intra in vigoare mai tirziu . M-am saturat de drumuri la politie...Nu imi doresc decit sa ma vad cu masina reparata ! Individul mi-a zis clar ca nu are cum sa-mi dea atitia bani si ca atare eu trebuie sa accept varianta cu asigurarea. Daca ii refuz asigurarea va trebui sa-l dau in judecata ..Si stiti cum e cu judecata ...avocat , bani , timp si sincera sa fiu parca nu as alege calea asta asa lunga! Miine sper sa ma vad si eu cu un procesc verbal de la politie si sa pot sa-mi vad incet de reparatie! Danad nu prea mai am timp de chat! Sint super ocupata cu necazul cu masina ... Alerg singurica si efectiv nici nu are cine sa ma ajute! Seara cad frinta de oboseala! Sotul trebuie sa apara pe 13 noiembrie dar pina vine el va trebui sa fac macar citiva pasi inainte cu acest incident! Sa stii ca m-am gindit si eu la varianta Pro tv-ului sau a unui ziar ..Sa vad cum evolueaza lucrurile ca deocamdata stagneaza. Am primit toate pupicurile! Francesca a facut astazi vaccinul si nu a plins . Deocamdata nu are nici o reactie si mititica e tare cumintica la cit de mult o chinui si pe ea cu drumurile mele! V-am pupat! [foto] http://community.webshots.com/user/luminitafeodorov Lumy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Hai ca am mai intrat si eu p'aici! Lumy, imi pare rau pentru necazurile prin care treci....Stii, am avut si noi un accident acum ceva timp, insa noi am fost cei care am intrat intr-un Tico...S-a rezolvat cu asigurarea...Insa tot a fost sperietura...si stresul...si Politia...Bine ca s-a terminat cu bine...Iti doresc si tie la fel... Emma a papat azi supica cu cereale si i-a placut mult! Ii dadeam lingurita dupa lingurita si nu-mi venea sa cred ca manca asa mult! Maine ii dau si eu galbenus de ou...Trebuie sa fierb oul 10 minute, nu? Maamaaa!!! Auziti, daca ii dau maine un sfert de galbenus, poimaine ii dau jumate, raspoimaine 3 sferturi si tot asa, nu?...Asa se procedeaza? Zi dupa zi? In legatura cu piureul de fructe...Emma nu e prea incantata de fructe[V]...NU stiu ce sa fac...Se stramba la toate alea si le scuipa! Doar banana ii place! Maine o sa-i pun mai multe fructe in blender si sa vedem ce o iesi....Pana acum nu le-am combinat...Cine stie, poate iase ceva bun....Ia spuneti-mi, ce fructe sa combin ca sa iasa ceva bun, sa nu se mai strambe bb?? Byl, si noi am avut aceleasi simptome...E un virus...Fara febra, nas infundat, rosu in gat, horcaieli si sforaituri toata noaptea![bang][bang] Si ce mai urlete cand nu putea sa respire!!! [q] Muream de mila ei! Si noi am fost raciti, eu si tati, dar nu ne mai pasa de noi!! Acum suntem bine cu totii... Va pup si sper ca Emma sa inceapa si ea sa pape ca lumea! Ii dau san, dar vreau sa manance si altceva, asa....mai mult...Ca se apropie de 6 luni...Are seri cand nici cereale nu vrea sa manance, cu toate ca la inceput i-au placut! Noapte buna! [pis]_ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...