Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de mai 2003 (13)


vilma

Recommended Posts

Danad, acum vad ca si Ilinca e racita, saraca! Aceleasi simptome! Groaznic! Eu stiu ca nu are voie sa faca vaccin daca e racita...La 2 luni pe noi ne-a amanat cateva zile pentru ca-i curgeau ochii si nasul...Era o raceala usoara, tot asa, fara febra, nimic grav...Si totusi ne-a amanat...Nu stiu ce sa zic... Si inca ceva...Cu ce sa-i amestec galbenusul, inafara de supica? [pis]_Ella & [copil]Emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mesajul asta este numai un mesaj sa ne cerem scuze si sa nu fie suparata lumea pe noi In primul rind Parpalak astazi am facut o prostie aparatul digital a avut o setare aiure si pozele n-au iesit deloc Este un butonel care in geanta in graba ne-a s-a mutat de pe normal pe macro asa ca pozele au iesit o prostie Eu totusi le-am pus pe site-ul lui Joshua (daca vedeti doua umbre sint Paul si Joshua) http://members.rogers.com/joshuas/ Si-n al doilea rind Ange ne cerem scuze ca n-am raspuns apelului tau de a lui parte la conferinta eram foarte ocupata sa-l pregatesc pe Josh sa plecam sa ne intilnim cu Parpalak si Paul si numai bine ca de n-a plins Joshua de chiar nu mai stiam ce sa-i fac. Dana si Joshua
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetei mele ii place sa citeasca. Cu gingiile. Ara o carticica de plastic si toata ziua o mesteca. E foarte rezistenta, am avut-o si la Antim si n-a reusit sa-i rupa paginile. E bine ca se poate si spala, asa ca o las sa "citeasca" in continuare. Nu stiu ce sa-i mai dau de mancare, ca nu-i place nimic. Se stramba ingrozitor si pe urma scuipa tot, indiferent daca-i dau cereale, supa sau fructe. Bea doar zeama de la supa si suc de portocale. Voi ce credeti, e prea putin? Doamne ajuta cui saruta si sporeste cui iubeste http://community.webshots.com/user/adrianacalin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...