Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cadouri pt soacre


Recommended Posts

Se apropie din nou Craciunul si sunt in pana de idei de cadouri in general si pt soacra in particular. Voi ce le faceti cadou alor voastre, poate ma inspir si eu??!! La a mea eu nu mai stiu ce, ca are de toate, de la haine, la bijuterii, la parfumuri, decoratii de interior, etc... asa ca pur si simplu, nu am idee ce.[bang] Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu daca intrebarea asta e binevenita pe-aici...daca vei primi raspunsuri UCIGATOARE...sa stii ca nu esti tu de vina...ci unele soacre... Variante de cadouri... 1. cel mai recent recomandat: UN CIOCAN IN CAP...(23.10-ora 2.02) 2. RESTUL VINE DE LA SINE... 3. eu pe a mea o linistesc cu un cadou micut (am o soacra de nota 10), dar restul......... Bafta multa la raspunsuri. Pupici, adar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai, sa nu credeti ca eu o iubesc la nebunie pe a mea insa tre' sa ne toleram ca sa mentinem pacea in familie, plus ca imi iubeste copilul si la mine asta e o coarda sensibila. Asa ca de evenimente speciale ne facem cadouri. Deci in afara de "ciocane" alte idei..?? Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Soacra-mea se bucura foarte mult pentru chestii care ar face-o mai tanara... ca de exemplu o crema nou aparuta cu foarte mare tam-tam. Chestii de prin reclamele de la tv pe care si le-ar dori o femeie mai in varsta. Am o soacra foarte materialista si niciodata nu e multumita cu ce primeste, vrea tot timpul mai mult, dar ce i-am luat pana acum a incantat-o. Asa ca... mai uita-te si tu la tv si vezi unde apar babele in reclame [xx(] Bine ca nu am baieti... [il] Mamamariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu soacra ies ieftin ca nu e pretentioasa, anul trecut i-am luat un fel de geaca din fleece pentru iarna si de ziua ei, plicul cu 100 de dolari sau un gift certificate in aceeasi valoare sa-si ia 'mneaei ce-i pofteste inimioara. Am renuntat la parfumuri, bijuterii, creme ca le aduna gramada si nu le foloseste. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io,anul asta m-am scos:sarbatorile de iarna le v-om petrece in Romania cu familia mea [cool] asha ca de socrii nici nu ma preocup.Ca idee insa,eu i-am luat acum 2 ani un pulover de cashmire ei shi lui o camasha mishto,pe care nici macar odata nu a imbracat-o(el).Anul trecut,le adusesem din Romania:ei,un set de mileuri lucrate manual shi o esharfa de matase shi lui 2 puzzle-uri de 5000 de piese shi o butelca cu rachiu,cu o para in interior.Shtii ce a facut socrella cu mileurile?Doua le-a oprit ea shi 3 le-a dat cadou la pretenele ei,tot de Craciun.Poi sa-i mai fac ceva cadouri inafara de sare in oki?[neand] Eddy & Antonia Naomi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...