Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cadouri pt soacre


Recommended Posts

quote:
Originally posted by iren
quote:
Originally posted by Corina
Fetelor eu nu ma mai complic,cumpar cite o cutie de ciocolata la toata lumea,soacra,socru,cumnata etc, si toata lumea e multumita.Aici e la moda sa daruiesti o cutie de bomboane de ciocolata de Craciun,sint atit de fatoase si gustoase ca plac la toti ,si tineri si batrini. Pupici Corina si Anna nazdravana Quand on veut une chose, tout l'univers conspire à nous permettre de réaliser notre rêve. ( Paolo Coelho)
In ciocolata asta nu putem pune niste stricnina?[:D] Eu am noroc,ca nu ne vizitam,de altfel nu ma suporta oricum,asa ca eu am scapat de cadouri la socri.O idee ar fi fost s-o iei pe soacra la o plimbare pe o strada cu magazine multe,ca sa vezi pe unde-i sticlesc ochii. Iren&Bogdanelu
Draga Iren,eu am o soacra nemaipomenita,mi-as dori ca tote fetele sa aiba o soacra ca a mea. Ne ajuta cu bani pentru ca eu nu lucrez,imi tine copilul daca am nevoie,si niciodata nu s-a bagat intre mine si sotul meu.Este o femeie la locul ei,a fost invatatoare ca si socru-meu si îi multumesc lui Dumnezeu in fiecare zi pentru norocul pe care il am. Anul asta nu cred ca o sa îi cumpar ciocolata pentru ca tine regim,dar gasesc eu ceva sa îi placa,de ce nu? poate o poza cu noi trei,cred ca de asta s-ar bucura cel mai mult. Pupici Corina si Anna nazdravana Quand on veut une chose, tout l'univers conspire à nous permettre de réaliser notre rêve. ( Paolo Coelho)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor din Franta, cred ca noi avem soacrele cele mai meseriase, nu? Si eu ma inteleg bine cu a mea, nu sintem prietene, dar o respect si-mi face placere sa o vad. Pentru cadouri pt soacra eu nu-mi bat capul niciodata: vorbesc din timp cu cumnatele mele (2) si ne hotarim sa luam ceva la comun. In consecinta cadoul e mai substantial, acum vreo 3 ani i-am schimbat televizorul, in alt an i-am luat o lustra. Chestia asta e valabila si pt cumnate si familiile lor, numai ca atunci intra si soacra-mea la contributie. Iar noi facem la fel, dam comanda dinainte, in felul asta stim sigur ca vom primi ceva ce ne este necesar. Sfatul meu e sa vorbesti cu cumnatele/cumnatii tai, poate ei au vreo idee.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc mult pt idei care sincera sa fiu o sa-mi fie de folos pt cativa ani de acum inainte si nu doar la soacra ci si la socru/cumnate/cumnati. Cred ca pana la urma pt Craciunul acesta am sa-i dau ceva personalizat cu poza noastra sau cu copilul singur si un gift certificate pt o pedichiura , masaj sau ceva tratament cosmetic care stiu ca ii fac oricum placere. Va multumesc inca o data pt sugestii.[pup] Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...