Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

fetele din US-ati calatorit cu Southwest Airlines


Recommended Posts

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am lucruri bune despre ei :). Eram gravida in a saptea saptamana treabuia sa ma intorc din Ro cu alta companie. Cand am schimbat avionul in Amsterdam mi-a fost rau, aveam dureri de burta si pilotul de la avion nu a vrut sa ma ia (nu dau numele acelei compani) cu totusi ca au venit medici aeroportului si l-au asigurat ca totul este Ok ca am dureri din cauza ca se fixeaza sarcina mai greu si nu am mancat minic. El incapatanatul a zis ca nu ma ea ca el nu vrea gravidute in avionul lui ca nu vrea asa responsabilitate mare. Am mai ateptat inca 5 ore acolo pana mi-au gasit un loc la Southwest si am calatorit cu ei. Fetele au fost foarte dragute cu mine, la ora mesei m-au trezit sa mananc, la fiecare 30 de min venea cineva si ma intreba daca este totul ok si daca am nevoie de lichide. Nu a trebuit sa platesc acel bilet din cauza ca eu am vrut sa merg cu prima companie dar pilotul m-a respins. Am vazut ca si cu ceilalti pasageri erau foarte dragute si atente. Acum fiecare vorbeste despre ei din experienta... poate ca eu am fost un caz fericit :). Gabbriela & Julian [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...