Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PROPUNERE PT. MEMBRII DC


Recommended Posts

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salut, fetele!!! Ma bucur mult ca sunt doritoare [bis]... Cam ce solutii ar fi? Eu ma gandeam la o zi pe saptamana, sa nu ne incarcam prea mult, multe dintre voi au copii mici care nu stiu nici unele, iar cand burtica le cere, trebuie sa le dai!!! Unele lucreaza si daca le pica ora in mijlocul noptii, nu e prea roz [alcool]. Deci, eu propun sambata dimineata. Voi ce ziceti? Veniti si voi cu idei... Vom face un subiect numit LISTA DE RUGACIUNI si vom incepe. Deci, haideti sa ne organizam si sa incepem de sambata (1 Nov.)!!! Adi [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga adimercedes, Cred ca este o idee foarte buna.Eu personal am experimentat sustinerea in rugaciune si pot spune ca ma ajutat foarte mult, din acest motiv ma ofer din toata inima sa ma rog pentru cine are nevoie. Cu drag Alexxia Lumea este plina de frumusete atunci cand inima este plina de dragoste
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E OK, dar sambata asta eu am pierdut-o, n-am citit la timp, la mine ora 9 dim. sambata la Bucuresti e ora 11 seara vineri. Mie imi convine vinerea la 11 ora mea, deci sa incercam ora asta incepand de sapt. viitoare. Dar ne rugam pentru cineva si ceva anume, sau in general pentru noi toate? Cum sa facem? ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...