Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PROPUNERE PT. MEMBRII DC


Recommended Posts

Fetelor, eu as avea o alta propunere, nu stiu, mie seara mi se pare un pic mai bine, mai ales ca eu lucrez de multe ori sambata-dar asta este ceva subiectiv, eu vroiam numai sa va intreb daca nu ar fi mai bine sa ne stabilim vineri seara, la ora 21 sau poate 22 (si mai bine), atunci copilasii sunt in general in pat, si mamicile au un pic de timp sa respire...nu stiu, eu dimineata am cel mai mult stress, fie cand lucrez, fie cand sunt acasa, atunci se aduna alte treburi...este numai o propunere, sa vedem ce parere aveti! In plus, vinerea este, cred eu, o zi mai deosebita, cand multi dintre noi, unii prin postit , altii (ca mine...) prin dorinta, incercarea de a posti :-(( , parca sunt mai inclinati spre rugaciune... Acelasi mesaj o sa il pun pe ambele topicuri, ca nu prea stiu cine unde citeste... Draga Ruxi, propunerea mea ar fi deci, sa incepem vineri, pe 31.10, la ora 22 (ora RO), atunci poate, fiecare in coltisorul nostru, sa aprindem o lumanare, si fiecare dupa felul, puterea si voia lui, sa se roage pentru ce am stabilit impreuna, unii 5 , altii 10, altii mai multe minute....fiecare dupa cum simte... Toate bune, si astept parerile voastre! Cu drag, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mirunda: Eu personal sunt de acord si vinerea seara... Dar unii sunt mult in urma cu ceasul si pentru ei o sa fie la mijlocul zilei sau dimineata... Hai sa vedem cine ce mai zice... Si fetelor, hai sa discutam aici problemele "administrative", pentru ca lista de rugaciuni sa fie in exclusivitate pentru rugaciuni si raspunsuri la ele. Va urez un weekend placut, Adi [flo] "Where there's a will, there's a way!!!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa aprob orice ora... hi,hi,hi... imi imaginez seara, vineri in general... sunt in cluburi de muzica... hi,hi,hi o sa ies si o sa ma duc undeva pentru aceasta rugaciune. ... dar nu renunt la idee. asa ca , astept sa va hotarati! [alcool] lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu va inteleg, e mai bine seara, dar la mine ar fi vineri dimineata si adica pot eu sa fac asta la servici? Hai sa facem sambata seara, ca sa terminati si voi treburile si la noi in US sa fie macar dimineata de weekend, ca la servici, tare ma tem ca nu pot sa ma tin de treaba. Deci propun, sambata dimineata sau sambata seara. Ce ziceti? ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...