Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lucreza cineva la CONEX?


Recommended Posts

Indraznesc sa cer ajutorul cuiva care lucreza la conex intrucit ma tot suna cineva la ora 23,si 24 seara cind bebe doarme,il scoala din somn si abia mai reusesc sa-l adorm ;deci suna si nu vorbeste la telefon ,daca inchid suna din nou,nici sa decuplez telefonul nu pot caci in caz ca ma suna sora s-au fratele din tara (parintii sint cam bolnavii amindoisi se poate intimpla ceva oricind)nu am cum sa stiu;intrucit eu am fixul cu afisaj ,am reusit sa vad numarul care ma suna ,l-am sunat civilizat sa intreb cine este si ce vrea si deschide telefonul dar nu vorbeste ,s-au il deschide si pune muzica si tot felul de lucruri de genul asta ,cum eu nu sint in tara si nu am cum sa fac reclamatie s-au sa ma informez cine poate fi(in agenda mea personala am cautat si nu am nici o cunostinta cu acest numar)ma adresez si eu voua celor care va cunosc de atita timp ,poate cineva stie cum sa fac sa conving persoana asta sa inceteze cu sunatul la miezul noptii,va multumesc sincer din suflet tuturor,P.S.BANUIESC CA +40723......E NUMAR DE LA CONEX NU? Aura&Luca,19 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Aurelia vad ca peste tot sunt nenorociti de-astia. [bang]Imi pare rau ca eu nu te pot ajuta, dar daca te linisteste cumva sa stii ca si eu trec printr-o situatie asemanatoare. De vreo 2 luni ma tot suna un nenorocit si de cate ori raspund eu geme sau scoate fel de fel de urlete (care eu cred ca ar vrea sa fie excitante[xx(]). De cate ori raspunde sotul meu nu zice nici pas si inchide imediat. La inceput barbate-meu se uita cam dubios si ma intreba daca am nr nostru de acasa cuiva, vre-unui barbat. Drace, la cati prieteni am (ca-i numeri pe mana dreapta si tot iti raman degete) imediat am fi identificat individul, dar pare-se ca nu il cunoastem nici unul dintre noi. Si noi avem telefon cu caller id si ne afiseaza numerele tuturor celor care ne suna, dar la perversul asta apare nr necunoscut sau nr secret[bang]. In fiecare seara acelasi program: incepe sa sune de la 2 noaptea si o tine asa din ora in ora pana la 7 dimineatza(cand presupun ca pleaca la servici)[vom] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aurelia, in materie de tehnica sunt la pamant, insa cred ca exista posibilitatea sa i se blocheze accesul respectivei persoane la telefonul vostru. daca i-ei legatura cu compania la care esti abonata nu se poate face nimic in sensul acesta? poate am visat eu( sper sa nu) insa aici exista o asemenea posibilitate. ari&celine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi ariadne,nu stiam ca exista aceasta posibilitate ,poate ca daca ea functioneaza in Germaniapot sa intreb si eu aici ,sa dau un telefon la francetelecom ,sa vad ce-mi zic de acolo ,mersi de idee si mersi si tie ralucami de incurajari ,nu ma simt mai bine vazind ca exista astfem de timpiti in toata lumea ,o sa incer sa vad ce pot sa fac,mersi voua,si toate cele bune! Aura&Luca,19 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aurelia, eu am lucrat la CONNEX. Dar chiar daca as folosi verbul la prezent, nu stiu cum te-as fi putut ajuta pt ca e interzis sa dezvaluim numele unui abonat (sau cel putin asta era regula pe vremea mea). Daca te consoleaza cu ceva, spune-ti ca tipul respectiv va avea o ditamai factura pt ca tu fiind in Franta el suna pe international. Iar daca n-o plateste, va avea linia taiata si astfel nu va mai putea sa te deranjeze :-)).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tehnic, functie de natura PBX-ului la care este conectat telefonul tau, ar putea exista posibilitatea sa ti-l configureze in asa fel incit sa blocheze anumite numere de telefon. Compania de telefoane ar putea insa sa prefere varianta mai ieftina sa-ti schimbe numarul de telefon A L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante Iubirea misca soarele si celelate stele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...