Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De unde vine nickname-ul vostru?


Recommended Posts

mie toata lumea - prieteni - imi spune bobi. numele de fapt e bianca si marta, dar taica-miu mi-a spus bobi de cand eram pitica. iar el, cand era un tanar june, ca sa atraga partea feminina se dadea neamt si cica il chema Walter Alix (il cheama megyes sandor). avem si acum acasa o sumendenie de vederi de la tinere domnisoare cu destinatar: walter alix. maica-mea ii spune de asemeni, ca de fapt toate rubedeniile din partea astea. ceilalti ii spun sandor. ei, m-am intins... ideea e ca mama a aflat dupa multaa vreme adevaratul nume al lui taica-miu![bang] va pupam bobi si bb andi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Amelia este chiar numele meu, pentru ca imi place sa stie exact lumea cu cine discuta, sa nu mai stea sa se gandeasca "Cine e ...?". Si am avut si noroc ca m-am inscris de mult pe Forum si era Nickname-ul disponibil. Va pup! Amelia. Dincolo de nori este intotdeauna soare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lilitim = lili de la Liliana , tim sunt primele trei litere ale numelui meu. Dacã mai sunt Liliane pe forum, în afarã de Lili cum vã mai strigã prietenii ? Eu am fost ºi încã mai sunt alintatã cu o mulþime de diminutive de la numele Liliana dintre care unele[bang]...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...