Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De unde vine nickname-ul vostru?


Recommended Posts

Nina, prenumele meu, era ocupat si atunci am m-am inregistrat aici cu ID-ul de pe yahoo, anina_n. Cum am ajuns la acest nick ? Nina era ocupat. Am intors Nina si a iesit Anin. Dar suna prea masculin, nu mi se potrivea, defel. L-am trecut la feminin si a iesit Anina, insa tot nu era de ajuns si am mai adaugat _n-ul de la Nina. Asa s-a nascut nick-ul Anina_n. Nina & [copil] Nina-Cristina (1 an si 9 luni) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cu ceva timp in urma cautam un nick name sa intru pe un chat.Am folosit o descriere sumara a felului cum arat, dar in timp asta nu m-a multumit, era superficial,nu spunea nimic despre mine ca om.Si am hotarat s-aleg un alt nick.Sotul meu ma alinta in fel si chip..[:D]deh..asa e la inceput, sa speram ca-l tine mai mult [:D], dar printre 'nickuri' este si Iubi.Nu am vrut sa-l impartasesc si cu altii, si m-am gandit la un echivalent.Si a iesit 'babe'.Apoi, am mai lipit un e, si a iesit babe e, adica babee[:D].Funny sau nu, asta e, mie mi s-a parut mai altfel.Si mai e inca ceva:de obicei, nu ne ascundem dupa un nick, dar ne-ar placea cred sa fim si altcineva, macar din cand in cand.. 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi, mamica cu burtica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

rain=ploaie intr-o zi de toamna, un "curios" ne-a spart conturile de mail, icq mie si sotului meu, si cum sotul meu era plecat in germania si trebuia sa vorbim urgent, trebuia sa-mi fac foarte repede un nou cont de mail, afara era o ploaie placuta si cum mie imi place la nebunie ploaia, imediat mi-a venit cuvantul acesta in minte. frumos, nu? nicole
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Iata ca a trecut ceva vreme de cand nu am mai scris aici. Nici de citit nu am avut prea mult timp, dar azi am hotarat sa scriu asta dupa ce am citit. Am avut de pregatit costum pentru ziua vrajitoarelor(in colaborare cu tati). Diana a avut petrecere la gradinita pe 31 octombrie, a fost o "vrajitoarea rosie" cu palarie in doua culori negru si rosu, apoi dovleacul la care a avut tati de muncit oleca.[:D] Seara petrecere in zona la "cules" bomboane, urmatoarea zi o a doua petrecere in alta zona, unde s-au adunat peste 50 de persoane si am umblat iar dupa bomboane, parada costumelor si focuri de artificii. In rest, fitness, inot, pranz cu fetele din zona, intalnira cu copii, cascat gura prin targ, targuit cadouri si uite asa timpul a trecut. Azi pranz japonez foarte bun.[:D] Acum revenind la subicet va multumesc pentru ca m-ati lasat sa va cunosc mai mult. Pana la 5000 mai e[:)] Cu drag ciufulici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...