Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De unde vine nickname-ul vostru?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Este singurul loc in care-l folosesc si au fost trei factori care m-au determinat sa-l aleg pe asta: - sunt destul de multe Claudii pe forum cu sau fara prescurtari - numele meu de familie este Lupescu - acum sunt in Irlanda unde se vorbeste engleza...asa ca am devenit un fel de lupoaica englezita [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in firma unde am lucrat si eu vreo 6 luni de zile-si unde mi-am cunoscut sotul-eram cea mai tanara,20 ani.toti imi spuneau "a mica".asa ca am schimbat un pic pe-acolo si am ajuns la amik!foosesc di_amik pt toate conturile mele de mail! si imi place de mor!!!! hihii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

de la numele fetitzei mele, Teodora. cind era micutzica si abea invata sa vorbeasca imi chinuiam neuronii sa i gasesc un nume mai scurt.. teo nu mi placea era prea banal, dora, la fel.. si am inventat (asa credeam eu pe atunci) TORA. era super.. imi inspira putere, lucru pe care i l doresc din toata inima micutei... l am imprumutat... si credeti ma ca Thea (asa ii spunem acum, sa o alintam = Theutza)este o persoana cu multa personalitate, este un om puternic... uneori imi scoate peri albi .. dar merita iar "97" este anul ei de nastere...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...