Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De unde vine nickname-ul vostru?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns
In facultate am tinut un mic jurnal care avea pe coperta o acvila ,asa ca l-am botezat acvi.Pt ca atunci cind mi-am facut adresa de yahoo nu reuseam sa ma loghez,numele meu precum si diminutivele lui fiind deja alocate am apelat la acest nume pe care l-am pastrat si pe acest forum!! Gabi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirunda este nick name-le meu pe care l-am folosit destul de des, si el vine de la Miruna, un nume care mie imi place foarte mult.... Mai Ciufulici, ce intrebare haioasa ai pus! Uite asa ne prezentam cu toatele! Pa si va pup, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la Vasilica care este cel de-al doilea prenume al meu.Primul e Cristina-prea des folosit.Din pacate l-am introdus cu caps lock si acum ma enerveaza la culme chestia asta. Va pup si imi cer scuze ca nu am mai intrat de mult timp(dar va urmaresc,in tacere) Cristina si bb Rares( aproape 11 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acu' vreun an jumate, al meu amic, care ulterior mi-a devenit coleg de apartament si apoi iubit si uite, acum mi-e viitor sotz, se juca cu telefonul meu mobil si dupa ce l-a lasat inapoi pe masa am observat ca-mi scrisese cu litere de tipar pe ecran ANDRUSHKA. Asa ma striga toti prietenii si colegii si mi se pare ca e tare dulce sia afectuos, asa-mi zicea si mama. Iar SH-ul , respectiv K-ul sunt asa ptr ca el e polonez si nu stie sa scrie cu diacritice, iar ptr ei C-ul romanesc s-ar transcrie K. de aceea el scrie pe toate felicitarile NOROK! BIG HUG FROM ANDRUSHKA! Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la sor-mea, mai mica cu 10 ani, pe care o iubesc mult si pe care o cheama Ruxandra Jitianu. Am zis sa nu ma prinda barbatu' ca stau pe siteuri si il barfesc, asa ca n-am pus numele adevarat. Pana la urma am renuntat si sa il barfesc :-), dar nickul a ramas acelasi. ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...