Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

De unde vine nickname-ul vostru?


Recommended Posts

Ma cheama Alina-Irinel ... deh, taticul meu si-a dorit un baietel si cand am iesit eu, m-a "alintat" cum a stiut el mai bine :) Ptr. ca Alina e folosit prea des si ca sa nu se creada ca sunt barbat folosind Irinel, l-am schimbat putin si a iesit Irinusha! :) O zi minunata si copii sanatosi! :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns
"Multumesc pentru raspunsuri, oricum pana la 5000 mai este. Asa este Mirunda, dar ce sa fac de acum? "sa ma urc in palmier la polul nord" Ciufulici" Draga Ciufulici, sa sti ca tare mi-am batut capul sa imi dau seama ce ai vrut sa zici...dar tot nu am priceput! Cum adica sa te urci in palmier la polul nord? Haaai, lamureste-ma ca mor de curiozitate![:D] Pa, Mirunda "Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De mica m-am indragostit de limba spaniola si mi-am zis ca la un moment dat in viata o voi invata, indiferent daca voi avea 20 sau 60 ani. Cand am ajuns la facultate mi-am ales spaniola ca limba straina si m-am straduit s-o invat cat mai bine. Oso in spaniola inseamna urs, osolito e diminutivul iar eu l-am retusat putin si l-am facut feminim osolita(ursul fiind unul din animalele mele preferate).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dintre toate subiectele citite pe site, asta imi pare cel mai aproape de suflet si l-am citit intr-o graba. FELICITARI Ciufulici! Luc = sacul-Lucia si petecul-Lucian...... ce ne mai trebuie si imaginatie ?!?![mariaj] Mici pupici,L
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...