Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbat frumos si cu toane? Sau urat si tandru ?


Recommended Posts

Stau si ma gandesc in noapte – ce ar fi sa fie si frumos, si tandru ? Si in cazul acesta pe cei urati si cu toane, cui ii lasam ? Iar daca toanele inseamna lipsa bunului simt, sau a bunei cuviinte… duca-se pe pustii ! E clar acum ?! Cam asta am vrut sa spun, desi am vrut sa nu fie asa de alambicat. DARAEL PS> Amorena, ai pus punctul pe "I" !!! [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Traiesc cu un barbat care ma iubeste, intelege si ma respecta dar si invers e la fel. Acum sa ma laud nitel, sotul meu are din toate cate putin a fost nascut si crescut in epoca multilateraldezvoltata.[;)] Dar mie imi place asa cum e si imi doresc sa nu se schimbe niciodata. Acum stiti si voi; "si cu sunca in pod si cu... nu mai stiu ce" nu se poate.[;)] Cu drag Ciufulici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Important intr-un cuplu este respectul reciproc.Dupa cum se stie frumusetea e trecatoare.Daca stiti sa va faceti zilele insorite unul celuilalt totul e ok.Fiecare e frumos in felul lui,importanta este frumusetea interioara. Mult succes in alegerea partenerilor! Cu dragoste, Simoneta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as prefera unul de mijloc... adica nici chiar fotomodel, dar nici urat de sa nu te poti uita la el, poa' sa aiba si fro doo toane, dar nu prea multe (ca altfel nu le-ar suporta pe ale mele) si sa ma iubeasca si sa fie tandru mai mult decat media. Io zic ca am dat peste unu numa' bun pentru mine. E si tandru, ma si iubeste, imi suporta toate mofturile si iesirile, e foarte respectuos si manierat (n-ar spune o prostie sa il picuri cu ceara - las' ca zic eu si pentru el [:D]) si drept sa va spun mi-e si drag. Nu spun ca e frumos ca vreau sa fiu modesta [:D][:D][:D] Numa bini, Mamamariana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine a aparut primul, oul sau gaina? Daca n-ar exista uritenia am stii ce e frumusetea? Si acestea sint vazute la fel de toata lumea? Ce-i urit pt. unul poate fi frumos pt. altul si invers. Toane, defecte, calitati sint insusiri umane intilnite la absolut toti oamenii caci altfel... [:D] am fi perfecti ceea ce nu exista. Is la ora de filozofie acum ca doarme copilul...[:D] O concluzie este locul in care te-ai plictisit sa mai gindesti...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti voi vorba aceea : Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie! Asa ca nu putem categorisi barbatii dupa aceste criterii...barbatii nostri sunt asa cum sunt ei...noi ni i-am ales si inseamna ca ne-au placut! Asa ca ...fiecare sac cu peticul lui!! La buna reauzire! Denisa si copilul Alecu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...