Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbat frumos si cu toane? Sau urat si tandru ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Exact ca sotul meu : frumos rau ,iubitor ,tandru, calm ,fffff gospodar ,cu un simt al umorului f dezvoltat, familist convins si mare iubitor de copii si nu in cele din urma ffff destept. sunt f mandra de el. sa va dea dumnezeu la toate un sot ca al meu ! va pup [dual]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur nu pe cel mai frumos, ca atunci stau si altele cu ochii pe el si trebuie sa ti-l pazesti bine[:D]. Sigur nici cu toane, ca am eu destule, si nu-mi mai trebuie si-ale lui. Deci mai bine frumusel si destept, cumintel, tandru si iubitor, adica asa cum l-am ales eu pe-am meu sot, cu care sunt impreuna de multi, multi ani. Va pupicesc dulce! Amelia si Ana Maria (1 an si 1 luna). [url]www.par.univie.ac.at/~aj/AnaMaria[/url] Dincolo de nori este intotdeauna soare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dyana
Parerea mea despre sotul meu: e tandru si bun. Se citeste bunatatea pe fata lui. Si , PAREREA MEA , e frumos, si multumesc lui Dumnezeu ca ne potrivim sufleteste, pentru ca altfel, frumusetea fizica nu ar mai folosi la nimic. Primul lucru care mi-a placut la el a fost infatisarea. Dar ce m-a facut sa raman cu el a fost faptul ca ma iubeste, sper sa fim asa mereu. Cel mai mult conteaza iubirea reciproca. Diana
[pk][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca dragoste nu e, nimic nu e , ce conteaza daca e frumos sau urit? Frumusetea e in ochii celui care priveste. Unii tipi frumosi, draguti cind ii cunosti mai bine descoperi ca sint infatuati sau nepasatori , li se parea normalsa fie placuti fara sa faca eforturi. Daca as avea noroc de un barbat frumos ar fi bine, dar cred ca mai important este caracterul , personalitatea pe care si-a format-o.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...