Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pentru Oani si Andrusca, si nu numai


Stefanie

Recommended Posts

O mare bucurie mi-a cuprins sufletul cand am vazut ca mesajul meu cu sfaturi a ajuns atat de repede la inimile voastre, mai ales ca, in urma cu cateva minute, am primit un mesaj prin care am fost anuntata ca mesajul meu a fost trimis la containerul verde...dupa parerea mea...la gunoi. Credeam ca n-o sa-l mai citeasca nimeni, dar uite ca am avut noroc. Carticica cu Acatistul Sf.Stelian poate fi gasita la Biserica Sf.Stelian, sau in oricare magazin cu lucruri bisericesti, SAU, pe google, tastati "Acatistul Sf.Stelian" si apare!!! Daca mai aveti, sa zic, nelamuriri, nu ezitati sa ma contactati direct pe adresa stefisivio2000@yahoo.com. Multumesc mult pentru gandurile voastre bune! Si eu va doresc numai bine, o sarcina normala, o nastere usoara si copii sanatosi si voiosi!:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Stefanie! Multumesc si eu, alaturi de celelalte fete. Imediat cum am citit mesajul tau, am si scos Acatistul Sfantului Stelian de pe www.sfaturiortodoxe.ro, iar cu prima ocazie (cat mai repede, adica) ma voi duce sa ma inchin la moastele Sfantului Stelian. Multumesc inca o data. Daca mai ai povete crestine pentru noi, eu una le astept cu mare drag. Sanatate multa si Doamne-ajuta! Lia [gravi] 26
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...