Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

MembriI DC -o mana de ajutor pt Lilach!!!!!


lix

Recommended Posts

Lix, in primul rind doresc sa iti multumesc din tot sufletul...[flo][flo][flo][pup][pup] Intradevar subiectul tau a juta mai mult decit orice... Se pare ca incercam cu toate fortele spre "Canada" dar deocamdata facem doar "sapaturi"...totusi inainte de a ne inscrie...eu imi fac temele de casa...sau asa cum spunea sotul meu sint mai pragmatica. Pe undeva asa este[:D]...cu toate ca atunci cind am venit aici ,am venit cu ochii inchisi si l-am luat si pe el cu mine. Dar asta era singura posibilitate in timpul lui "ceasca". Asa ca fetelor din Canada...primiti din partea mea [flo][flo][flo][flo][flo] [pup][pup][pup] si sa nu va suparati pe mine ca va bombardez cu intrebari...citeodata pe mesaje private. [pup][pup][pup][pup][pup]La toate care a-ti raspuns... "Un sfirsit e un inceput..." ella& laura,andrei,andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
lilach, abea acum am intrat pe net...dupa foarte mult timp.[bang] iti multumesc [bis] sper ca plecarea sau planuirea plecarii in canada sa fie de bun augur... mai ales ca nu e o tara rea...insa aveti grija ce faceti cu frigul [:D][:D][pic] [canada] lix
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...