Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CERVUGID


Gia

Recommended Posts

A folosit cineva acest medicament? Eu am citit despre el in Formula AS si dupa cum este descris acolo face tot ce nu fac multe alte medicamente. Am cautat pe net si nu am gasit nimic altceva despre cervugid. Deci daca stiti ceva va rog sa dati de veste.Pupici si sper sa aveti vesti bune. http://www.formula-as.ro/articol.php?nrrev=586&&codcap=66&&idart=4655
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, eu l-am folosit, dar nu l-am luat pentru ca as fi citit despre el ca "e bun" [:)]. Mi l-a prescris medicul ginecolog. Daca ai vreo problema, mai bine mergi la medic inainte de a lua orice medicament. [8**]Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adda
Da, eu l-am folosit, dar nu l-am luat pentru ca as fi citit despre el ca "e bun" [:)]. Mi l-a prescris medicul ginecolog. Daca ai vreo problema, mai bine mergi la medic inainte de a lua orice medicament.[
Draga Adda, si la tine a avut efectul descris in articol? Adica ti s-a parut mai bun decit alte ovule? Ca si pe mine ma intereseaza... Multumesc, Madi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercic de rapsuns, o sa merg oricum la doctor, dar tare as fi vrut sa stiu daca efectele sunt asa cum au fost descrise, pentru ca am incercat prea multe pina acum ( prescrise de doctori) si fara efect si nici nu mai vreau sa arunc banii aiurea pe fel de fel de medicamente, dar asa de dragul incercarii, pentru ca pina acum asta am facut, am incercat o gramada de solutii propuse de doctori... Ce ma distreaza e ca imediat ce intreaba cineva de un medicament i se raspunde mergi la doctor, de parca s-ar sti din start ca nu a fost si nici nu se duce. Eu ma tot duc la doctor, ma duc de m-am saturat de atita mers si degeaba... Sa aveti o zi buna, mult mai buna decit am eu in ultima vreme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am citit in Formula as de medicamentul asta. Chiar este asa de bun pe cit i se face reclama acolo? Am inteles ca este foarte eficient si rapid in insanatosirea mai multor boli. Dupa cite am inteles eu ar fi si un cicatrizant bun? Rezolva problema cauterizarii? Asteptam si noi cu interes mai multe informatii de la fetele care l-au folosit. Multumim. si pupici[dual] Madelaine si cei trei muschetari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele eu am fost la medic si mi-a prescris medicamentul asta ( ovule ) la diagnosticul vaginita. Vaginita inseamna rani ale mucoasei vaginale deci ovulele astea au rolul de cauterizare. Sunt in curs cu tratamentul ( dureaza tot tratamentul 31 de zile ). Va tin la curent cu rezultatele. Pup Ella
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ellaalba
Dragele mele eu am fost la medic si mi-a prescris medicamentul asta ( ovule ) la diagnosticul vaginita. Vaginita inseamna rani ale mucoasei vaginale deci ovulele astea au rolul de cauterizare. Sunt in curs cu tratamentul ( dureaza tot tratamentul 31 de zile ). Va tin la curent cu rezultatele.Pup Ella
Si eu am aceeasi intrebare ca si Madelaine, oare aceste ovule pot inlocui cauterizarea, daca au rol cicatrizant? Poate cele care se afla sub tratament sa isi intrebe doctorii...?! Multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma iertati, fetelor, ca va raspund asa tarziu [:I]. I-am raspuns lui Gia printr-un mesaj privat pentru ca am vazut ca o suparase raspunsul meu (si chiar n-am vrut....insa mi-am recitit si eu mesajul si, intr-adevar, am raspuns cam sec...imi pare rau....ce-o fi fost in capul meu? [bang] ), iar in ultimele zile nu am mai intrat in sectiunea aceasta a forumului. D-na doctor mi-a dat Cervugid tocmai pentru a evita cauterizarea. Dar daca a avut sau nu efect, va pot spune doar peste vreo 2 saptamani (pentru ca atunci am programare). Insa tratamentul pe care l-am urmat eu nu a tinut 31 de zile (dupa cum zicea ellaalba), ci doua saptamani. Pupici [pup] si multa sanatate! [flo] [8**]Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...