Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

despre "podoabe"...


amik

Recommended Posts

Buna fetelor! Chiar vroiam sa va impartasesc ultima tendinta in moda bijuteriilor: purtatul cerceilor invers, adica cu cheita spre exterior.[bang] Azi in timp ce mergeam la servici, in tramvai, era o liceana care purta asa cerceii de argint. La inceput am crezut ca nu si i-a pus bine din greseala, dar apoi, uitandu-ma mai bine, am observat ca avea la o ureche doi cercei si la cealalta un singur cercel - toti pusi in acelasi mod. Clar! nu poate fi o greseala[:D] Revenind la subiect pot sa spun ca-mi plac si mie bijureriile, si cele din aur si cele din argint, dar nu port decat maxim trei inele: verigheta, un inel de la soacra-mea care se potriveste f bine cu verigheta si un inel de la sotul meu. La cercei mai umblu, ii mai schimb din cand in cand. oricum toti pe care ii am sunt cu cheita (gen bobite). Argint am purtat mult la scoala, dar acum numai la ocazii, atunci cand se potriveste cu ceea ce imbrac. Va pup! raluca www.rebecca.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nati, multumesc frumos de urari si de complimente. Intr-adevar, noi suntem fericiti si ne iubim mult. Asta ma tine departe de toate neplacerile pe care le-as putea incerca departe de casa si intr-o tara atat de... colorata. Dar frumoasa, sa stiti. Mirelam, nu am pagina personala, dar am postat poze pe webshots community. Gasesti linkul la profilul meu in mod sigur.[cheers] Bijuuri la copiii? Intr-adevar, fetitele sunt frumoase cu cercelusi, dar am decis sa o las pe bebitza mea sa creasca si sa ia singura decizia cu gaurile. Mi se pare ca nu am dreptul sa i le impun... In rest, fara... Pupici multi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...