Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rezultat analiza secretie


Recommended Posts

Buna fetelor. Mi-am luat de dimineata rezultatul analizei de secretie vaginala si sunt cam nedumerita. M-am gandit ca poate ma puteti ajuta. Precizez ca sunt pacienta dr. Moisa si nu sunt graviduta. Analiza zice asa: "epitelii frecvente, leucocite rare, mucus frecvent, flora gr. II, rari bacili doderlein si rari coci gram +". Dnul. dr. mi-a spus sa iau ovule "betadine" timp de sapte zile. Din ce stiu eu, bacilii doderlein sunt cei care mentin valorile normale ale florei bacteriene, dar nu stiu ce-i cu acei coci gram+[?]. Dr. nu a avut timp sa-mi explice mai nimic, pt. ca avea multe paciente, era o coada de toata frumusetea la usa lui (am fost la spital)[invazie]. Va rog, daca aveti idee despre ce e vorba, spuneti-mi si mie. Va multumesc, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi maine mergem la dansul la echo (si cu Adriana) - il putem intreba noi. Vrei ? Sau il poti suna - daca va permite relatia ? Te pup, Andra cu burtica de 26 saptamani si Andrei (4 ani) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...