Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare ce se intampla cu mine?


florypop

Recommended Posts

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nu stiu ce sa zic. Este o stare generala de disconfort. bebe nu am care sa nu ma lase sa dorm dar sarcina s-ar putea sa fie. Am toate sansele. Ma doare foarte tare tare mijlocul si nu stiu ce sa ma fac cu somnul. Deasemenea as manca tot timpul dar cand ajung la masa imi trece pofta de mancare.Mai este destul de deranjant si faptul ca urinez destul de des... Nu stiu ce sa mai zic ca se intampla. Nu am avut pana acum asemenea probleme cand trebuia sa imi vina deci.... Flory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha, Flory, zau ca tu descrii o frumusetze de sarcina. Nu te ambala totusi inainte sa faci un test. Se poate sa fie si o raceala pana la urma sau stres. Eu zic sa faci repede un test, daca iese negativ, mai stai vreo cateva zile sa vezi ce se intampla si daca nu iese la iveala motivul starii tale, repeta testul. Mie primul test mi-a iesit negativ, ca era prea devreme. Sa vedem ce mai zic si celelalte fete. [bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by florypop
Nu stiu ce sa zic. Este o stare generala de disconfort. bebe nu am care sa nu ma lase sa dorm dar sarcina s-ar putea sa fie. Am toate sansele. Ma doare foarte tare tare mijlocul si nu stiu ce sa ma fac cu somnul. Deasemenea as manca tot timpul dar cand ajung la masa imi trece pofta de mancare.Mai este destul de deranjant si faptul ca urinez destul de des... Nu stiu ce sa mai zic ca se intampla. Nu am avut pana acum asemenea probleme cand trebuia sa imi vina deci.... Flory
hei .. poate vei avea Bebeu!!! eu era sa adorm la volan in primele saptamani de sarcina!!! si ma durea si mijlocul ... si celelalte simptome ... cel mai bine sa ti faci testul barza 9dar nu mai devreme de 8 zile de la data la care ar fi trebuit sa ti vina 'musafirii' .... succes si daca va fi sa fie bebeu ... sa ti traiasca si bucura te de fiecare moment si inainte si dupa nastere sa ne ti la curent! ag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...