Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare ce se intampla cu mine?


florypop

Recommended Posts

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns
flory, mai sfant decat testul de la spital nu e. Unde mai pui ca astepti rezultatul la usa si cand iese asistenta si iti zice 'POZITIV' iti vine sa ii iei pe toti la dans. Cel putin asa mi s-a intamplat mie... Dar si daca iti doresti mult bebe si primesti un raspuns negativ, nu te lua la bataie. Mentin sfatul meu, nu iti fa planuri de soacra inca[cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flori, De obicei ai ciclul regulat?La cate zile? Ce test ai facut? Daca totusi esti graviduta, e posibil ca sarcina sa fie prea mica si concentratia de hormon HCG inca insuficienta sa fie perceputa de testul de sarcina. Multa bafta la urmatorul test! Mai ai rabdare o zi doua... CU drag, Irina si bebe(ii?) din burtica saptamana 9 (DPN 9 iunie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flori, Crinuta are dreptate ca cel mai sigur e testul de sange. Dar daca vrei sa incerci tot cu un test acasa, mai asteapta vreo 2-3 zile (daca poti :0)) si eventual fa testul dimineata. Stiu ca testul asta se face la orice ora dar dimineata, pentru ca nu te duci mult timp la baie, urina e mai concentrata. Iti tin pumnii, Irina si bebe(ii?) din burtica saptamana 9 (DPN 9 iunie)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...