Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Oare ce se intampla cu mine?


florypop

Recommended Posts

Oana, mersi mult pentru incurajare. Acum problema este ca nu stiu cum sa calculez ovulatia. Pana acum aveam ciclu regulat si stiam ca in a 14-a zi ovulez. Din cauza asta nici nu am incercat alte metode de determinare a ovulatiei. Acum insa nu mai stiu am pierdut firul cu aceasta dereglare. Nu ne ramane decat sa muncim[xinpat] din doua in doua zile incepand din ziua 10. Aveti alte propuneri? Ajutati-ma cu ceva pareri. De data asta chiar sunt pe dinafara. Ce alte metode de determinare a ovulatiei mai stiti? Flory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna,sunt Claudia si sunt insarcinata in 21 saptamani si apropo de faptul ca nu pricepem ce se-ntampla noi, eu am o mare nelamurire in privinta comportamentului meu fata de toti cei din jurul meu, in sensul ca sunt mult prea agitata si stresata, nu prea mai suport multa lume in jurul meu, sunt foarte irascibila [toanerele ...si asta mi se intampla doar de putin timp incoace, eu inainte eram o persoana sociabila si foarte prietenoasa, acum parcca nu ma mai suport eu pe mine...sotul meu spune sa nu-mi fac probleme sunt [gravi] V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da un sfat, cum sa trec peste crizele astea din ultima vreme Multumesc mult!!!!!!!!!!! [recevere] CFloarea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

flory, Daca nu gresesc, tu ai pierdut o sarcina in luna septembrie(la fel ca si mine).Ma gindesc ca, poate corpul nostru nu e pregatit pt o noua sarcina.S-ar putea ca si de data aceasta sa fi fost totusi o sarcina si corpul a respins-o, in cele din urma. Si eu am inceput deja sa muncesc pt [copil], desi, poate ar fi mai bine sa il ascult pe dr. sa mai astept citeva luni. Dar ce sa facem cu dorinta noastra arzatoare de a avea si noi un[copil]? Mult succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neda, Astazi tocmai am aflat ca o alta colega de-a mea de la serviciu a pierdut o sarcina la trei luni si jumatate. Doctorul ei i-a spus ca dupa prima menstruatie se poate apuca de treaba. Deci parerea mea este ca daca esti ok adica daca totul este refacut nu ai de ce sa iti faci griji. Si eu am inceput lucrul pentru urmatorul [bb] si de abia astept sa vad ce se intampla in urmatoarele doua saptamani. Trebuie sa muncesc din doua in doua zile ca nu mai stiu acum cand am ovulatie....:) Iti doresc spor la treaba, Flory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudelu imi pare rau daca te-ai suparat, dar eu te inteleg probabil ca e din cauza sarcinii. In primul felicitari pentru [copil]! Referitor la intrebarea ta ce pot sa spun ....si eu cand eram insarcinata eram la fel de irascibila.Este din cauza hormonilor dar sunt sigura ca iti vei reveni cand iti vei vedea puiutul in brate. Flory
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...