Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

caut cat stevens


bobi

Recommended Posts

buna ziua, mi s-a parut mai normal sa postez subiectul aici. asadar, mare rugaminte mare!!! de unde procura caseta sau CD cu cat stevens? un greatest hits, ceva? pana pe 15 nov? vreau sa fac un cadou cumnatei mele si nu am gasit pe nicaieri... va foarte multumim, bobi si bb andi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Initial creeata de bobi
buna ziua, mi s-a parut mai normal sa postez subiectul aici. asadar, mare rugaminte mare!!! de unde procura caseta sau CD cu cat stevens? un greatest hits, ceva? pana pe 15 nov? vreau sa fac un cadou cumnatei mele si nu am gasit pe nicaieri... va foarte multumim, bobi si bb andi
Bobi, Ai incercat cumva si la magazinele "Diverta" din Mall sau din Unirea parter? Au tot felul de muzica acolo, atat pe casete cat si pe CD. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mag unirea, etajul 3.. gasesti aproape sigur! la sony megastore...sau cam asa ceva... daca vrei trimite un email corina@smartel.ro, ca pe dc intru mai rar si pot intreba eu daca au si cat costa...ca sa nu ajungi degeaba...eu locuiesc f aproape.. pupicei [flo] bb Bia si mami Cori [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multam cori, am sa caut in unirea, la etajul 3, la diverta si la sony jos jos am incercat... nu au. in alta ordine de idei, cori, si eu stau foarte aproape de unirea, poate ne intalnim... ce zici? nu m-am uitat in profilul tau, bebele meu e de patru luni... va pup pe toate, bobi si bebe andi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe fata mea o cheama Bianca...ea se prezinta Bia Babasa...si e vedeta la etajul 3 la mag unirea in locul special amenajat pt bebei...si se joaca in parcul din fata mag unirea... are 1 an si 5 luni::)) ne vedem? pe voi cum va cheama? si unde va jucati? [flo] bb Bia si mami Cori [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...