Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cadouri...


Recommended Posts

Sambata se implinesc ceva ani:)) si trebuie sa ii fac un cadou sotului. Numai ca sunt in pana de idei. Cosmeticale nu vreau, pulovere nu vreau. Vreau ceva original, sa ii placa si sa ramana[olala]...Si eventual sa primesc si rasplata[xinpat]... Innebunesc cand vine ziua cuiva, sau orice alta ocazie cand trebuie sa faci un cadou. Imi aduc aminte in ultima clipa si mereu ratez. Asa ca de data asta am sa cer ajutorul!!! Astept ideile voastre! Andreuta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Vad ca astepti idei,dar cu rasplata desenata.....noi cu ideile cu ce ne alegem!!!!!! Macar sa ne spui daca rasplata a fost pe masura asteptarilor........,ca poate iti da 2 pupice si te trimite la culcare. Ideea mea:un ceas de mana care sa-i aduca aminte,in fiecare clipa cand se uita,de la cine la primit si ce sotie model are acasa! Petrecere frumoasa si vezi cum ramane cu rasplata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La ceas ma gandeam si eu, dar am fost prea lenta. Alta idee: ac de cravata - in caz ca poarta cravata. Poti sa gravezi pe el ceva de genul: "ptr. totdeauna" sau "cu multa dragoste" ... sau poate stii tu ceva mai intim! Se gasesc ace si de argint sau aur ... ca sa fie si mai pretios. Nu-i bai ca "trisezi" [;)] ... important e sa fii tu multumita cu rasplata ... :) O zi minunata si copii sanatosi! :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreuta ,ai spus ca vrei ceva original si care sa ii si placa sa ramana si [olala]si sa iti primesti si rasplata...[neand]cam multe [neand] -Parerea mea- aparat electric de ras din cele aparute noi(sunt nemaipomenite)sau ii mai poti cumpara noul DVD preferat(asta ca sa il atragi in dormitor) , sa ai patul plinde patale de trandafiri(doar petale[:D]fara spini)...aprinzi citeva luminari mirositoare prin dormitorul cu pricina [:D]pe noptiera poti avea si o sticla de sampanie la gheata cu doua pahare linga ...,si daca mai esti si imbaracata putin sexy desigur vei primi si rasplata dorita.[b][i] Elena 34 saptamini & sotul AL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Andreuta Am tresarit cand ti-am vazut nickul, speram ca e o prietena foarte buna de-a mea careia i-am pierdut urma. Dar, chiar si asa, nu sunt dezamagita, ma bucur ca esti printre noi. Si pe mine ma alinta multi Andreuta. Te saluta, tiza ta. Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ANDRUSHKA
Draga Andreuta Am tresarit cand ti-am vazut nickul, speram ca e o prietena foarte buna de-a mea careia i-am pierdut urma. Dar, chiar si asa, nu sunt dezamagita, ma bucur ca esti printre noi. Si pe mine ma alinta multi Andreuta. Te saluta, tiza ta. Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!
Salutari si tie Andreea:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe sotul meu tot ceasul l-a incantat cel mai mult. Zilele trecute i-am facut cadou Playboy-ul cu Nicoleta Luciu si a fost fff incantat (desi nu este o idee prea buna ptr. un cadou aniversar). Alte sugestii: un parfum, o cina la un restaurant... tilis Viata e prea scurta ca sa fii normala! http://community.webshots.com/user/tilis100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...