Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am nevoie de incurajari!!Ma mut in Bucuresti!!!!


VASIA

Recommended Posts

Va multumesc tuturor ,parca incep sa ma simt mai bine. E greu sa ma mut dar e greu si sa stau singura aici cu bebe si sa ne vedem cu taticul lui doar un week-end la 2 saptamani. De fapt ajunge vineri noaptea si pleaca duminica dupa-masa.S-a saturat de atatea drunuri si vrea sa fie cu noi.Eu initial am dorit sa raman aici dar sotul n-a fost de acord. Oricum ideea ca va voi cunoaste,ca voi cunoaste oameni noi,un oras nou si total diferit de al meu (care e cam plictisitor ptr.gustul meu) e si o provocare ptr.mine. Va pup si oricum dau de stire cand ajung acolo(dupa rev.) PS.Tocmai am vorbit cu sotul si a gresit bulevardul.E vorba,de fapt, de b-dul Basarabiei.E cu totul alta zona? Cristina si bebe Rares
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 13
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Vasia, Da, Basarabiei e putin alta zona, ceva mai departe de centru(si de Burebista) dar o sa vezi ca va fi ok.Eu, noi am venit in Bucuresti acum 11 ani din Banat.Vreau sa-ti spun ca la inceput, vreo 2 luni aveam niste dureri de cap, din cauza aglomeratiei dar au trecut si asa cum spunea cineva mai inainte dupa vreo jumate de an mi-am dat seama ca de fapt nu e asa rau, acum intradevar nu cred c-as mai putea sta in alt oras, mi-ar lipsi aglomeratia, agitatia,nebunia de-aici.O sa fie bine si daca dai de greu stii unde sa ne gasesti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca e greu la inceput, dar nu trebuie sa-ti faci probleme. O sa-ti faci multe prietene, sunt sigura de asta. Si in rest, traiasca telefonul!!!!Eu acum nu sunt in tara pentru ca te-as fi ajutat bucuroasa mai ales ca locuiam in Bucuresti. Dar daca ai nevoie de vreun sfat, aici ma gasesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina nu dispera, asa se tanguia si Simona verisoara mea care a trecut prin aceeasi situatie ca si tine. Si ea e tot din Baia MAre, fosta studenta in Cluj, iar de anul trecut din septembrie este si ea in Bucuresti. Daca vrei va stabilesc o intalnire atunci cand vii aici, poate chiar va cunoasteti. Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...