Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

school report card


Recommended Posts

Stie cineva ce inseamna? Vreau sa imi depun dosarul pt a aplica la o facultate din Jp si printre altele as avea nevoie de certificate of graduation( deci diploma de la bac in original) si school report card(care habar nu am cum o sa-l pot obtine)[bang]. Am dat un search pe google si am vazut ca in scolile americane fiecare copil are asa ceva. Daca ma duc la secretariatul liceului ce trebuie sa le cer?[alcool] Poate pun intrebari ridicole dar am intrat in criza de timp si sunt cam panicata[:I][q]. Multumesc pt raspunsuri![flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mersic pt raspunsuri. [flo] Mai fetelor parca mi-a luat Dumnezeu mintile[bang]. Nu imi aduc aminte sa mi-o fi dat![bang] Stiu ca diploma in original o am in dosarul pe care l-am depus la inscrierea la prima mea facultate.Saptamana viitoare plec in Ro si ma duc sa mi-o ridic. Dar de foaia matricola nu imi aduc aminte nici daca ma tai[q]. Daca ma duc iarasi la secretariatul liceului mi se elibereaza acum, dupa atatea ani?[?] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...