Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

misogini la volan


tuchi

Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am fost un caz aproape unic. Era un politist, spaima soferilor, mai ales a soferitelor. Deviza lui era ca femeile sa conduca cratita nu masina, in consecinta pica toate tipele. Cand am aflat cu cine dau orasul eram sigura ca-l pic, dar ca printr-o minune mi-a dat examenul .Nu m-a crezut nimeni pana n-am avut carnetul in mana. Nu ma deranjeaza atat misoginismul cat nesimtirea taximetristilor, care pur si simplu se cred regii soselelor. Asa in rest,n-am intalnit f. multi misogini, iar pe cei intalniti i-am blocat pret de un minut( chipurile nu stiam cum sa fac) , ca doar sunt femeie ...nu...ce pretentii sa ai, am mai practicat clacxoane, taiat fata, ca de ,aveam masina . Sa va spun un banc cu blonde si politisti: O tipa bine este oprita de agentul de circulatie. -Buna ziua, actele la control. -.........Ce sunt alea acte? intreaba tipa extrem de mirata. - Cu ce sunt alea acte? Buletinul, permisul, talonul. -....Ce e ala buletin? si mai mirata Politistul deja in culmea enervarii: -Cum ce, dreptunghiul ala in care va apare si fotografia. Cauta tipa in poseta, gaseste un portfard dreptunghiular, il deschide , isi vede chipul si il da politistului foarte satisfacuta. Politistul il ia, se uita la el, il deschide si zice: - De ce n-ati zis ca lucrati in politie d-ra ca nu va mai retineam atat. Mazarica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Constat cu oarece satisfactie ca misoginismul(cel putin la volan,nu ma hazardez la alte ramuri)tinde sa dispara..Da,da sa dispara!Sustin acest fapt deoarece petrec la volan 10-12 ore pe zi,intr-un oras cumplit de aglomerat...Pot sa spun ca in putinele cazuri cind un barbat s-a crezut mai grozav decit mine,a,nu,nicidecum nu l-am tratat cu indiferenta,ci i-am administrat scurt o lectie de soferie ad-hoc(fara falsa modestie,sunt un sofer foarte bun),dupa care,dupa caz,i-am aratat semnul universal al soferilor[cool]cam asa ceva doar ca difera degetul aratat anatolia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...