Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trick or treat!


Recommended Posts

Mergiti la trick ot treating cu copiii deseara? Ce costumatii aveti? Noi o sa-l imbracam pe bebe vampiras, mami cu o peruca albastra si tati asa[afro].. Bineinteles ca bebe fiind prea mic nu mananca bomboanele...deci tot mie imi revine sarcina asta grea de facut. [:D] Adela http://community.webshots.com/user/adela23_1999
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu nu.... eu stau acasa pe post de jack-o-lantern nr. 2 (ca nr.1 a fost scobit aseara de fiu-meu si ta-su'....). Nici consortul nu serveste asa ceva...desi el n-ar avea nevoie de costum, este de ajuns sa-si dea jos proteza dentara....[:D]... Danut, in chip de Harry Potter, va merge cu prietenii.... si bomboanele colectate vor fi impartite intre el si ta-su... pai, democratie e asta?[canada] Sa incerci sa-i multumesti pe toti... o tentativa ce se va dovedi imposibil de finalizat. Lidia mama de Dan Andrei (7 ani) si mitzi mic pe drum - 26 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copiii sint rock star (fata - 7 ani) si Barney (baiatul - 1 an 10 luni). Tati e insotitor, nu se costumeaza. Mami sta acasa si imparte bomboane. Si se anunta o gasca mare de copii, asa ca probabil se va lasa cu distractie dupa ce termina colindatul. Sa va mai spun ca de dimineata am dat iama in Mars-urile si Snickers-urile copiilor [:D], da' devreme de tot cind ei dormeau.. rosa Timpul le rezolva pe toate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..si la noi se anunta petrecere mare..intre cinci si sapte mergem la trick or treat Rares in Batman..machiat .(deja acum doua zile a probat costumul la petrecera de la gradinita)..asa ..tati in vampir, mami in vampirette...(m-as fi imbracat in tiganca ,zau de nu, dar dupa aia mergem la petrecere de adulti mascati toti si ma gandesc ca astia o sa asocieze imaginea Romaniei(la vasta lor cultura) cu tiganimea...asa ca ma imbrac in vampir..abia astept ..povestim de dupa..[:D]pupici Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi luam Halloween-ul ca bal mascat. Consideram ca nu e sarbatoare crestineasca, dar daca asa e traditia, ce sa facem?:)) Avem petrecerea miine seara, eu o sa fiu albinuta, Emma (3 luni jumate)-ratusca si tati vacuta (culmea e ca are si ugere[:D] din care curge apa). http://community.webshots.com/user/emma_ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am inceput mai devreme, am fost la o petrecere aseara, eu vrajitoare si prietenul meu sora medicala [:I] In seara asta mergem cu un grup de prieteni in Castro, cartierul gay din San Francisco unde e cea mai mare parada de Halloween din tara asta, cred ca o sa fie o nebuneala, anul trecut au fost 300,000 de oameni.. au patru scene cu muzica si diverse reprezentatii si strazile pline ochi de oameni in cele mai ingenioase costumatii, unii dintre ei mai improvizeaza si cate o sceneta in mijlocul strazii [roker] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe la noi au trecut micutele fantome sa stringa bombonele in timpul prinzului... Chiar m-am mirat, eu credeam ca monstri vin noaptea! Daca nu raspundeai, iti lipeau stafii pe geam! Cu citeva zile inainte ne-au atentionat in cutia de scrisori sa pregatim bomboanele... [:D] Erau niste micute vrajitoare simpatice... Dar mie tot mi-e frica si acum am ramas singura si am tras bine obloanele, mai stii ce monstru adevarat apare in noaptea asta? [ups] Otilia&LaAdelita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...