Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PARTENERA DE FITNESS


lulu77

Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sabina ,nu este deloc departe de iancului, eu stau chiar la intersectia iancului cu pantelimon,poti venii cu 330 sau 335 si te lasa chiar la sala. preturile nu sunt deloc mari,ultima oara cand am fost ,o un abonament de 8 sedinte era in jur de 300.000 ,o sedinta de masaj general in jur de 100.000 iar cea de masaj anti celulitic cam vreo 70.000 de lei. se poate face si sauna. mie una imi place tare mult acolo, este mai intim, merg numai fete ,cu programare, maxim 6 fete. M-am decis sa merg de saptamana viitoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina, de la iancului pana la sala cred ca sunt vreo 6 sau 7 statii,nu mai mult. eu pot merge de vreo 2 ori /saptamana ,dar ora nu conteaza ,sunt libera cam 2 zile /saptamana si pot merge oricand.preferabil dupa ora 14-15 . vreau sa incep sa merg de saptamana viitoare. Lilib ,ma bucur ca suntem vecine,am chiar niste prieteni de familie ,daca nu ma insel chiar in bloc cu tine, dar in a doua scara ,venind dinspre delfinului, poate ii stii, sunt o familie de chinezi. Este o.k daca poti merge si din decembrie la sala, nu mai este mult pana atunci. imi poti trimite mesaj pe privat cand te hotaresti ,si mergem impreuna daca vrei. va pup si aveti grija de voi ! ALINA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, eu as merge la inot la Floreasca. Fitness se mai poate face si la Afisos, tot in Floreasca dar parca mai mult m-ar trage ata la inot. Nu de alta dar am ajuns de ma dor toate oasele, daca nu incep sa ma misc un pic o sa ajung o baba anchilozata. Te tenteaza inotul? "ne bagam?? "[:D]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by diana904
Roxana, eu as merge la inot la Floreasca. Fitness se mai poate face si la Afisos, tot in Floreasca dar parca mai mult m-ar trage ata la inot. Nu de alta dar am ajuns de ma dor toate oasele, daca nu incep sa ma misc un pic o sa ajung o baba anchilozata. Te tenteaza inotul? "ne bagam?? "[:D]...
Mai greu o sa fie sa ma scoti din apa! Cu intratul nu-i problema! Orarul tau cum este?.. al meu e nebun rau! Roxana&Ruxandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...