Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Victoria's Secret


Dana P

Recommended Posts

quote:
Originally posted by Luanna
Oprietena de-a mea a facut o comanda din catalogul Victoria's Secret de pe luna octombrie(este abonata si primeste lunar catalogul).Si-a comandat o pereche de ghetute din catalog care erau in jur de 69$.I-a ajuns coletul inainte de sarbatori, si a trebuit sa plateasca 10.00000.de lei(in acesti bani au intrat taxele si valoarea in sine a produsului comandat).A facut o mare criza, a trimis un mail, a cerut explicatii!Si le-a primit.Astea sunt costurile!Nu va imaginati cat s-a chinuit sa-si faca card ca sa poata face si respectiv sa primeasca produsul.Daca e cineva interesat pot sa vb. cu prietena mea sa o intreb exact si sigur care sunt procedurile, respectiv avantajele!!!!!!(daca sunt).Oricum din cate mi-a spus ea, nu-i mai trebuie articole de la VICTORIA'S SECRET,SE VA MULTUMI DOAR CU CATALOGUL! Corban Nicoleta
Mi se pare ca e exagerata un pic treaba. Pai 10 milioane de lei sunt cam 285 $ Sa fie oare chiar atat de mare taxa de shipping pt Romania??? Adica de 215$ pt un produs in valoare de 69$?? Si eu mi-am comandat de nenumarate ori incaltzaminte de la ei dar nu am avut niciodata "surprize " de genul asta! Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pentru cele interesate de produsele VS va anunt ca sunt reduceri acum, in caz ca nu stiati. Eu am primit 2 cataloage zilele astea: Semi-annuale sale si Spring Preview 2004 si au reduceri de la 25 pana la 50% la sutiene si chiloti (alea cu clearance) si reduceri mai mici la restul de produse. Succes la cumparaturi oriunde le-ati face! PS M-am uitat pe site http://www.victoriassecret.com/ acum si au reduceri mari si la incaltaminte. O zi placuta! [pup] [:)] Eli
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...