Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici de martie-aprilie 2004 (6)


Recommended Posts

onana eu nu mi-am luat nimic inca. mai am 2 perechi de pantaloni care ma incap. la a treia i-a crapat ieri fermoarul pt a 2 oara [:D](tocmai cand ma gandeam daca nu e bb prea strans si-a incordat muschii). nici nu am apucat sa ma uit. in pasajul de la magnolia aveau haine de garvide (la pinochio), dar doar de vara si de la 1,5 mil compleul. cred ca o sa-mi fac 1-2 perechi de pantaloni (s-a oferit cumnata mea) si cu restul ma descurc. sau imi iua marime mai mare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[s] [s] la toti sarbatoritii de maine (printre care ma numar si eu, hihihi [alcool]...) si petrecere faina cui are de gand sa faca, ca io o sa fiu mult prea obosita ca sa misc vre-un deget, plus ca lumea nu prea stie ca ma cheama si mihaela (in real life nu foloesc nick-uri [:D]), asa ca o sa scap neobservata[alcool]. Mickyyy [gravi] 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,"colegutelor"!Ma primiti si pe mine?[hopsieu]Am un burtik de 18 saptamani si pe bebe2 il asteptam pe 7 aprilie...de fapt mai devreme putintel ca-i loc de cezariana.Ieri tocmai am avut parte de-o "broderie" frumoasa la col,pt.ca era putintel scurtat si pe prima vevemica am nascut-o la 26 de saptamani.In rest toate bune si frumoase...sper! Salutici si pupici pe burtici![flo] [gravi]Irina & Vevemica & margica din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza burticutze, si bine-ai venit printre noi, veve [flo], sarcina usoara si bb sanatos! Ce urate's zilele de luni.....ce pacat ca week-endul n-are decat 2 zile.....Si ce zi de luni dezolnata pentru mine, azi de dimineata am constatat cu stupoare ca nu mai incap in singura pereche de pantaloni care o mai puteam purta [bang][bang], chiar daca aveau talie joasa. Intr-o saptamana mi-a crescut talia cu mai bine de 3 cm....se-ngroasa gluma pe zi ce trece.... Mickyyy [gravi] 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza fetelor si bine v-am gasit. E o vreme atat de urata....ca n-am chef de nimic. Am fost in week-end la o nunta inspre munte (acolo era superb)si sunt super-obosita. Ma mir insa ca acolo am fost in forma, am si dansat destul de mult...Acum insa.. Voi in ce va mai imbracati, la hainele groase de iarna ma refer? V-ati cumparat alte gecutze, paltoane, etc? Ca eu nu mai incap in palton (hehe...ce subtzirica eram anul trecut!!!) si nu prea stiu ce sa fac? Si voi aveti problma asta? Ati vazut vreo haina potrivita pentru noi? Si, inca ceva: care dintre voi cu DPN apropiata de a mea (20 aprilie)l-ati simtzit pe bb? Ca eu pandesc nerabdatoare (azi am intrat in sapt.18) si nu se mai intampla...? Mi s-a parut odata, la inceputul sapt.17...si de atunci nimic. Oare bb o fi bine, de ce nu da nici un semn...??!!! [pup] denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu l-am simtit aseara pt bb[bis]. mi s-a parut ca s-a intors. a fost ca o sensatie de balonare, dar puternica. doar ca langa buric a aparut o chestie mai tare, care dupa s-a facut moale la loc. astept sa vad ce mai face de acum in colo. asa ca asteapta ca da el semne. eu mi-am luat un paltonas pana al genunchi care pleaca largut de sus. e dragut ca pot sa-l port si cu si fara burtica. si sigur ma incape si la 9 luni. si o pereche de pantaloni mai grosuti elastici(normali). i-am luat si mai mari si se mai si intind.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...