Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dependenta?


Pet

Recommended Posts

In sfarsit reusisem s-o adorm pe Irinuca, am scos-o afara in carucior ca e tare soare si frumos si ramasese ca eu sa ma apuc de treaba, de facut mancare etc etc... De mai mult de 2 ore nu reusesc sa ma ridic din fata computerului!!![bang][bang][bang] Imi zic de vreo juma' de ora: "Hai sa mai citesc si subiectul asta...", "Hai sa mai intreb ceva", "Mai raspund si la sondaj si gata" da' de aici inca nu ma misc... Cred ca devin dipendenta de forumul asta! Nu mai spun (vorba vine[:D]) ca azi noapte cand Irina s-a trezit pe la 1.00, incercam sa o adorm tot in fata computerului... tot voind sa ma mai uit pe forum, da' din fericire nu era activ (cel putin mie nu mi-l vizualiza) ca ramaneam treaza mai mult decat trebuia... Si totusi va multumesc din suflet ca existati...[8**][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Treceti-ma si pe mine pe lista celor "bolnaviori"[:D] Ca e dimineatza sau seara, ca sunt singura sau cu jumatea mea, ca am treaba sau nu, ca mi-e foame ori ba intru macar o ora sa vad ce s-a mai postat pe forum. In zilele de sambata si duminica nu sunt asa de multe fete care intra si atunci ma apuc sa citesc subiectele serial caci nu am ce face.[alcool] Abia astept ziua de luni cand vine lumea de prin week-end si se apuca de scris[il] [:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...