Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dependenta?


Pet

Recommended Posts

  • Răspunsuri 30
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, da ...cred ca am nevoie de o clinica de dezforumizare!! [alcool] Sa ma tina cinva departe! [cusca] Hannen si mie mi-au trecut aceleasi intrebari prin cap, mai ales ca am cablu si chiar daca fac altceva, tot "atarnata" de forum stau si ma gandeam :"ce-or zice administratorii, cat e ziulica de lunga fata asta sta la noi, chiar asa, altceva n-are de facut??" Asa, ca stai linistita, mai sunt si altii care stau lipiti de ecran zi si noapte...[;)] Da, da emoction-urile sunt foarte simpatice si puse in context cum trebuie, ma fac sa bufnesc in ras, sotul doarme sau sta la celalalt pc si eu ma hizlesc de una singura [:-)))][:-)))][:-)))] in fata calculatorului. Da, da, pot zice ...[:I] sunt dependenta ... [:I] Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De 3 zile-ncoace,vorba nu-mi mai place,mana nu-mi mai toarce..cred ca-s bolnavioara de o boala grea numita dependenta...dependenta de citit si nu de gatit,dependenta de stat si nu de lucrat....;dar sunt fericita ca-s asa orbita.Asa ca morala cred ca-i buna asta boala......Multi ani sa traiti toticei care scriti si sa va iubiti toti cei care cititi!....Pengunica ....Va pupic pe toti si sa auzim doar de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu dependenta?! Domane fereste [:D][:D]......numai daca va uitati la profilul meu....la nici 3 luni de cand v-am descoperit am reusit sa-mi bag nasul prin toate sectiunile posibile si imposible ale forumului, sa postez mai mult de 3 mesaje (in medie) pe zi, fara a pune la socoteala ca intru pe forum doar in timpul sapatamanii de la munca (deci week-endurile si concediul taiati-le de pe lista). Si cand ma gandesc ca nici macar nu-i un loc unde sa flirtez[:D]....ca vorba aia...am mai stat eu pe chaturi, da' macar o faceam cu un scop [zz] [;)]....acum se intampla sa uit sa deschid YM o zi intreaga, dar niciodata nu uit sa deschid forumul [:D]. Mickyyy [gravi] 20 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hhhii...Bine ca nu sunt singura...desi eu credcatoate si toti suntem cumva dependenti de Dc....unii ..cunostinte,colegi de serviciu se uita la mine ca la un extraterestru..nu inteleg asta..dar bine ca nu-s singura..aici am conceput copilu..aici l-am nascut..iaka aici il cresc[cheers] KORINNA mamika x 2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu inteleg, dar toate lucrurile tre' sa aiba o limita!!!(nici azi nu reusesc sa fac nimic [bang]) Eu cred ca atunci cand te inregistrezi ar trebui specificat pe undeva "CREEAZA DEPENDENTA!!!" [zz] Astept sugestii sa ma vindec oleaca de boala ca altfel ajung cu [B)] Hai ca ma simt mai optimista vazand atata "suferinta" din partea voastra...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by hannen
Voua nu vi se intampla sa vedetzi caracterele astea micute cand discutati cu cineva???De obicei il vad in fata ochilor pe ala care se da cu capul de peretzi ,atunci cand ma cert cu sotzul[bang]si atunci ma bufneste rasul si el e nedumerit de ce rad asa din senin,si o data cand venea acasa de la munca,seara pe la 21;00,am simtit sa deschid usa si sa-i apar in fata facand asa[zz],bineinteles ca l-am speriat de moarte si eu m-am distrat copios. Ei ,ce zicetzi de o asa dependenzta? Pupici,Nicole&Amira
Bey Nicole , mi-e raaaau[:-)))][:-)))][:-)))]!!!! Mi te si imaginez!!![:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...