Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recapatarea respectului de sine


Recommended Posts

  • Răspunsuri 33
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cand ziceam si eu ca-i dau unda verde, si implicit si mie, hi,hi, iata ca mi-au venit rusii si pe deasupra sotul meu s-a imbolnavit de amigdalita purulenta contagioasa si l-am bagat in carantina, noi(adica subsemnata si Maria-Andreea, minunea noastra) ne-am mutat la dadaca acasa ptr. cateva zile, cat se face imunizarea [bang][bang]..asa ca ...mai dansam umpic cu lupii, ha,ha.. Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by roxanal
Fetelor, am promis ca va povestesc, asa fac..treaba sta cam asa : pentru ca nici o metoda de constrangere sa se poarte mai bine n-a dat rezultate cu sotul meu i-am facut bucata...nu am mai facut sex deloc cu el, dar deloc, cam de o luna...si i-am spus ca pana nu se indreapta si o sa fac dragoste cu el, nu sex, nu facem nimika, ha,ha ma bufneste si rasul...oricum, a incercat el sa miste-n front dar nu m-am lasat..aseara a zis ca hotaram ce si cum...si am vazut..a promis ca face orice sa se indrepte, ca nu vrea sa ne piarda, ca nu risca nimika si face ce vreau eu, se poarta cum zic eu ca-i bine..adevarul este ca inca de la inceputul problemei incepuse sa se poarte mai bine...cu rabdare si incredere facem tot, numai sa vrem noi...drept urmare o sa vedem..inca nu m-am hotarat cand sa-i dau unda verde la dragoste, o sa vad eu...o sa va tin la curent... pupici Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva
wow Roxana 1 luna???? Nu-i cam mult? hi hi Voiam sa te intreb (nu te supara pe mine): tie nu ti-e frica ca o sa te insele procedand asa?[:I] Adela & Julia 1 an si 4 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adela draga mea, stiu ca se spune ca nu trebuie sa bagi mana in foc ptr. nimeni dar eu o fac ptr. sotul meu, sunt sigura ca nu m-a inselat, si nu, nu cred ca este prea mult...cred ca l-am facut sa priceapa ca nimik nu mai este cum era si ca nimk nu se mai intorce...nu mai vreau mocirla, vreau numai iarba verde Roxana Lilea,mama Mariei 2 ani si ceva
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...