Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Operatie de ridicare a sanilor?


Recommended Posts

[:I]Am o fetita de 2 ani si 7 luni.Dupa sarcina si alaptare(care a durat 8 luni) m-i s-au lasat foarte tare sanii[striptis].Problema e ca nu ma simt bine in pielea mea.Pur si simplu nu pot purta orice fel de sutien...ca sa nu mai zic ca alegerea unui costum de baie e groaznica.Ma gandesc foarte serios la o operatie de ridicare a acestora dar imi este frica.[ups]Daca printre voi sunt care au apelat deja la aceasta solutie sau poate aveti prietene care au facut-o,va rog spuneti-mi si mie am de ce sa ma tem sau nu? Va multumesc,[pup] Claudia&Laurici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu mai am putin pana ce nasc dar imi imaginez pe unde am sa-mi gasesc[striptis] peste vreo cateva luni[bang]. Si pe mine m-ar interesa sa aflu de ceva experiente cu fete care si-au facut asemenea operatii, dar sunt ferm convinsa ca am sa-mi fac operatia de ridicare. Si conteaza tare mult si unde o faci, ca in ro am mai auzit si de experiente mai nefericite, amica mea si-a facut la clinica aia super cunoscuta din bacau operatie de modificare a nasului si nu era cine stie ce modificare mare si a fost un dezastru! Asa ca spuneti-ne ceva fetelor care v-ati facut operatii:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

“Frumusetea unui om sta in inima si sufletul sau…” Dar daca vrei, si vrei cu adevarat... Orice operatie este o INTERVENTIE CHIRURGICALA, care depinde de medic, dar si de “materialul clientului”. Este bine inainte de a o face sa ceri o parere avizata despre tipul interventiei, beneficii, urmari, riscul complicatiilor si alte alternative – in cazul tau, sport, crème, masaj, etc. DARAEL
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De la 14 ani am niste sani imensi.Am avut o gramada de complexe insa acum dupa nastere sanii mi s-au lasat tare si sunt tot la fel de mari. Imi doresc nespus de mult o operatie de micsorare a sanilor . Am auzit c e vorba de vreo 2000$ dar tot nu renunt am sa ma apuc de strans bani. In acea operatie iti si ridica sanii. Am o cunostinta care stie o tipa care si- facut operatie de micsorare si a fost cu succes insa urmele sunt vizibile pana la 1 an. Bafta! Dana&bb Andy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...