Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cea mai frumoasa zi din viata noastra...


Recommended Posts

Cred ca si eu as putea sa spun care a fost cea mai urata zi din viata mea, cu siguranta... dar cea mai frumoasa??? nu cred ca a fost numai una frumoasa si cred asa cum zicea foarte bine CICI, ca trebuie sa ii multumim lui Dumnezeu ca existam in fiecare zi! [*] Dana si Diana-Maria [*] http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=diana+nou&mid=201&cid=1072 paginuta personala: http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Absolut 19 august 2002, ziua in care mi-am tinut pentru prima oara comoara in brate. Ziua in care a inceput pentru mine o perioada mai fericita si mai plina de satisfactii ca oricand . Am avut atunci o perioada de cateva luni bune, in care nu era zi sa nu plang...de fericire. Cand ma uitam la ea, ma coplesea imensitatea emotiilor si a bucuriei pe care o simteam. Acum nu mai plang...atat de des, dar fericirea mea este cel putin la fel de mare. Si stiu ca va fi din ce in ce mai mare. Asa cum spunea si Master Draciel, a spune ca o ador, nu este de ajuns pentru ceea ce simt pentru ea. Ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a binecuvantat cu acest sufletel care-mi lumineaza viata. [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 2 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

10 ianuarie 2002, cand, in sfarsit, mi s-a implinit cea mai mare dorinta a mea, aceea de a fi mama. M-a cuprins o bucurie si o emotie... [il] Stateam si o priveam pe minunea mea cea mica, inchipuindu-mi, deja, cum va arata mai maricica. De atunci, imi umple fiecare zi de fericire. [:)] Nina & [copil] Nina-Cristina (1 an si 9 luni) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, frumoase raspunsuri, frumoase povesti!...Se pare ca pentru toate mamele cea mai frumoasa zi este aceea cand au nascut, cand si-au tinut puiul in brate pentru prima oara...Si eu sunt mama, am o fetita de aproape 6 luni si, intr-adevar, e ceva divin cand iti tii puiul in brate pentru prima oara...Simti ceva atat de intens, simti atata emotie...atata fericire...nu poti descrie in cuvinte sentimentul, caci dragostea de mama nu se exprima in cuvinte mari, ea se simte cu toate fibrele sufletului...Stiu doar ca nu-ti poti stapani lacrimile...Lacrimi de fericire, lacrimi de implinire divina... [pis]_Ella & [copil]Emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand am intrat la facultate. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand mi-am dat seama ce prieteni minunati am. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand EL m-a luat prima data de mana. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand m-a cerut in casatorie. Cea mai fericita zi din viata mea a fost chiar ziua in care ne-am casatorit. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand ne-am mutat impreuna. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand s-a nascut Gabriel. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand s-a nascut Sofia. Cea mai fericita zi din viata mea este in fiecare zi cand imi dau seama ce lucruri minunate mi se intampla, ce lucru minunat inseamna sa am o mama minunata(desi am sa-i reprosez o multime de lucruri), ce lucru minunat e sa am un sot minunat, niste copii minunati, niste prieteni minunati... In schimb - Slava lui Dumnezeu! - eu inca n-am trait, si nici nu imi doresc, cea mai nefericita zi, pt ca de fiecare data cand ar fi putut sa fie, am avut ceva sau pe cineva care sa ma faca sa vad partea frumoasa a vietii, motivele pt care merita sa traiesti si sa o iei de la capat, daca e nevoie. Ceea ce va doresc si voua !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by bagoiu
Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand am intrat la facultate. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand mi-am dat seama ce prieteni minunati am. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand EL m-a luat prima data de mana. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand m-a cerut in casatorie. Cea mai fericita zi din viata mea a fost chiar ziua in care ne-am casatorit. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand ne-am mutat impreuna. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand s-a nascut Gabriel. Cea mai fericita zi din viata mea a fost cand s-a nascut Sofia. Cea mai fericita zi din viata mea este in fiecare zi cand imi dau seama ce lucruri minunate mi se intampla, ce lucru minunat inseamna sa am o mama minunata(desi am sa-i reprosez o multime de lucruri), ce lucru minunat e sa am un sot minunat, niste copii minunati, niste prieteni minunati... In schimb - Slava lui Dumnezeu! - eu inca n-am trait, si nici nu imi doresc, cea mai nefericita zi, pt ca de fiecare data cand ar fi putut sa fie, am avut ceva sau pe cineva care sa ma faca sa vad partea frumoasa a vietii, motivele pt care merita sa traiesti si sa o iei de la capat, daca e nevoie. Ceea ce va doresc si voua !
Frumoase cuvinte! Cata dreptate ai! [pis]_Ella & [copil]Emma
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta ca si la mine ce-a mai frumoasa zi este cand am devenit mama si am simtit ca dragostea pentru un copil nu poate fii confundata sau concurata cu dragostea pentru sot , parinti si surori, Este ceva cu totul special, probabil rezultand din unicitatea femeii de a aduce pe lume o alta viata. Dar stand si filozofand un pic pot zice ca zilele cele mai frumoase sunt acele zile cand sunt sanatoasa, multumita de viata si de mine insami, cand pot oferi ceva pentru fericirea celora de langa mine, intr-un cuvant cand ma simt iubita, pretuita si folositoare celor din jurul meu. La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai frumoasa zi a fost cea in care am tinut-o prima data in brate de Maya Alexia..fetita mea de 4 luni, si de atunci toate zilele sint cele mai frumoase. Sigur Cici, tu ai dreptate fiecare zi este minunata si sintem fericite pentru ca avem tot ce avem si ce ne inconjoara dar parca fericirea din ochii copilului tau este cel mai frumos cadou pe care ti-l poate oferi viata..iar daca copilul tau rade cu manutele si ochisorii in fiecare zi..atunci cu siguranta toate zilele sint cele mai frumoase. Carmen si Maya www.community.webshots.com/user/carmenmaya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...