Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cea mai frumoasa zi din viata noastra...


Recommended Posts

Hm! grea intrebare, greu raspuns! Bineinteles ca ma simt tentata sa spun ca cea mai frumoasa zi din viata mea a fost ziua cand s-a nascut Matei si ar fi adevarat! A fost ziua cand mi s-a indeplinit cel mai mare vis al meu de cand eram copil... acela de a avea un copil. Si de atunci viata mea s-a schimbat! De atunci am aflat ce poti sa simti cand copilul tau de doar 2 luni te priveste fix in ochi ca si cum ar zice "tu esti tot ce am nevoie pe lumea asta, mami!" Cata fericire se poate ascunde in ochisorii lui frumosi! Cat e de bine sa ii privesc pe el si pe taticul lui impreuna si sa ma gandesc ca sunt cea mai norocoasa femeie din lume!!! Da, categoric! Cea mai fericita zi din viata mea a fost ziua cand s-a nascut Matei pentru ca el a facut ca toate zilele care au venit apoi sa fie la fel de frumoase! Si cum sa nu fie frumoasa o zi cand simti asa o dragoste mare pentru doua finte iubite: el si taticul lui! Ei bine, eu asta simt in fiecare zi! Dana si bb Matei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cea mai frumoasa zi din viata mea, a fost a doua zi dupa ce l-am nascut pe Andrei; atunci cand l-am vazut, si l-am tinut de manuta. Am nascut prin cezariana cu o seara inainte, si de abia a doua zi mi l-au adus sa-l vad. Eram prea slabita si ametita ca sa il tin in brate, dar cand i-am atins manuta... nu am sa uit niciodata! Laura, mama lui Andrei http://community.webshots.com/user/tcatlaura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai frumoasa zi din viata mea a fost de departe ziua in care l-am nascut pe bb Octavian, comoara noastra mica. Si de atunci am incercat mereu sa fac un top al zilelor cele mai cele, dar cred ca numai atunci cand vom avea inca un bb aceasta zi va avea concurenta. A fost ziua cand am infaptuit o minune, a fost ziua cand am dat viata, a fost ziua cand am primit cel mai nepretuit cadou, si mereu voi lacrima de emotie cand imi voi aminti. Oricum, de atunci, viata mea s-a imbogatit, acum sunt alt om si mereu imi privesc odorul si simt ca fiecare zi e cea mai fericita zi, si ca vor urma altele la fel de frumoase numai pentru ca-l voi avea langa mine si il voi privi crescand. Sunt cea mai fericita mamica! Cu drag, Andreea & [copil] Octaveatza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e f greu de spus, intr-adevar, care e cea mai frumoasa zi din viata ta, din viata ta de om, cu bune si rele, cu necazuri si bucurii, cu impliniri si neimpliniri... toti avem un vis, un vis cu care ne nastem sau un vis pe care de mici il dorim realizat...de aceea, cred ca cea mai frumoasa zi din viata ta e ziua in care visul tau devine realitate...si de noi depinde sa avem cat mai multe zile frumoase in viata noastra...cladind visuri...care vor ajunge candva realitate [flo] aime
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...