Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

e posibil?


Recommended Posts

Si eu tot la 22 de ani l-am nascut pe Vlad. Aveam 50 kg si 1,72 cm. Am luat in sarcina 18 kg !!! Stii in cat timp le-am pierdut? --> 5 luni ! Si am alaptat 4 luni si jumatate. Asa ca nu-ti face probleme din cauza greutatii. La varsta ta totul e posibil si usor. Si n-ai idee cum e, la 33 de ani, sa ai un copil de 10 ani ! Extraordinar, iti spun eu. Multa sanatate, sarcina usoara si o nunta asa cum iti doresti ! Sinziana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Felicitari!!!! Pai esti norocoasa, stii cat de insuportabile pot fi primele luni?? Si nu mai zi "saraca mama, bunica la 42 ani", ca ai sa vezi ce bine e ca e in putere si te mai poate ajuta, si ce mandra o sa fie ca e bunica. In plus, la varsta asta te refaci mult mai repede, organismul e tanar. Inca o data, felicitari si sa va dea Domnul un bebe sanatos si mancacios!! Cristina, mamica cu burtoaie[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Flaviutza, Felicitari si sa iti mearga toate din plin! Se pare ca esti de-a dreptul norocoasa, daca nici nu se prea putea, nici nu prea era momentul (zici tu), dar totusi s-a intamplat! Si de ce te plangi ca esti tanara? Eu vad in asta un avantaj, organismnul se reface mai repede, picul de inconstienta care ti-a ramas te va ajuta sa treci mai usor peste micile probleme care ar putea aparea, apoi pana in 30 de ani vei avea un copil la scoala!!! Apoi, uite-te la sondajul ralucami cu varsta mamicilor de pe DC, vei vedea ca nu esti nici singura, si nici cea mai mica mamica! Sa va dea Dumnezeu o minune sanatoasa care sa va lumineze viata! Petrecere frumoasa la nunta si la botez! Pupici, Boga
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flaviutza, eu devenit mamica la 22 de ani jumatate cand inca nu stiam pe ce planeta sunt dar m-am adaptat din mers. Nu pot sa-ti descriu sentimentul pe care o sa-l ai cand vei simti puiul acela care misca in tine iar cand il vei tine in brate, nu mai spun. Iti doresc tot binele din lume. georgiana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flaviuta ,vezi ce multe mamici sunt la 22 de ani?? Si eu printre ele[:D]..asa ca ai toate motivele din lume sa fii fericita si mandra de tine si burtica,sa dea Domnul sa fie puiul sanatos si tu...slabuta dupa nastere[:D][:D][:D]... Faza asta e relativa,eu am pus vreo 20 de kile pe mine e care,la 11 luni de la nastere nu le.am putut da jos...[bang][bang][q] dar asta nu inseamna ca nu sunt supeeeeer fericita cu Marc in brate...hehehheee sunt asa mare si pot sa.l tin mai mult in brate[mamica][:D][:D]...orice ar fi gandeste pozitiv ,fii optimista si toata lumea o sa fie a ta. ..anca si marc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa te consideri o fericita! Iti dai seama? Intotdeauna vei putea sa-i fii aproape si sa-l ajuti pentru ca esti si vei fi mereu o mama tanara, apoi o bunica tanara... E o sansa colosala! Il vei intelege mai usor pentru ca diferenta de varsta este mica... Esti o norocoasa si te felicit pentru curaj ! Mii de pupici![bis] LauraFlo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...