Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

e posibil?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns
felicitari, Flaviuta! sa fie intr-un ceas bun! lasa, ca asa-i mai bine, sa fie mamica tanara ca sa-l inteleaga pe copchil cand o ajunge la adolescenta :)). multa sanatate si te asteptam la "parintii intreaba....."! [flo] pupici. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari pentru bebica si copilul ( sotul ) pe care o sa-l ai de crescut cam in celasi timp!!! Nici nu stii cit mi-as fi dorit sa fii avut un copil la 20-22ani , nu dupa 36- la batrinete. Dumnezeu sa va binecuvinteze si ..pe cind nunta? cand stiu... bunny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FLAVIUTZA vezi ce multe mamici sunt la 22 de ani?si eu printr ele[:D] de fapt viitoare mamica ca mai am 10 saptamani pana nasc.Mie acum 2ani mi-au scos ovaru stang si mi sau dat slabe sanse sa raman insarcinata mai ales ca de 6ani nu mai ramasesem gravida si uite ca anu asta minunea sa implinit. Bineinteles ca si eu am fost super socata nici acum nu realizez ca voi deveni mamica.Sa fie intr-un ceas bun si credema nimic nu se compara cu sentimentu pe care il ai cand mogaldeatza aia mica[copil] se misca la tine in burtica.Sarcina usoara si sa ai parte de un bebe sanatos frumos si mancacios. anita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI ! Sa ai parte de o sarcina care sa fie la fel de usoara ca pina acuma ! Un prieten de-al meu mi-a povestit ce i s-a intimplat unui prieten de-al lui: s-a trezit tata fara sa stie ca sotia lui era insarcinata. Tipa era mai grasa si sarcina nu s-a vazut deloc, nici ea nu stia ca este insarcinata pt ca avut ciclu tot timpul. Nu a simtit miscarile copilului pt ca acesta era oarecum "blocat" de coloana vertebrala. Asadar, in ziua "J" a simtit dureri de burta, s-a dus la spital ingrijorata si...surpriza, la ecografie i-au descoperit sarcina. In citeva ore era mamica. Iar proaspatul tatic pur si simplu a lesinat cind a auzit vestea cea mare. Din cite zicea prietenul meu, cazul asta a fost dat si in ziar, acum citiva ani, medicii au zis ca e rarissim. Dupa cum vezi...se poate si mai rau ! Curaj!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, cel mai tare a fost la prietena mea din Romania: avea un prieten si 1 luna nu i-a venit perioada. S-a dus la medic hotarata sa faca avort (era cam de varsta ta si se gandea ca e prea devreme), crezand ca e cam in 5-6 saptamani insarcinata. Doctorita i-a palpat burta, i-a zambit si i-a spus ca e totul normal, ca are o sarcina frumoasa de 6 luni si 2 saptamani. Urmarea? Mihaela a lesinat la propriu pe masa de consultatie, ca nu era deloc pregatita. La intrebarile noastre, a spus ca a observat ca i-a crescut putin burta, dar se gandea ca s-a ingrasat (era iarna si oricum purta pulovere). Si avea o burtica mica... Dupa 2 saptamani s-a casatorit. Asa ca, sa fie intr-un ceas cu noroc si sa aveti o nunta minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna flaviutza! Mi-ai adus zambetul pe buze! Ma bucur pt tine. Doamne ajuta sa mearga toate bine! Sarcina usoara si tot va doriti sa devina realitate! De ce esti speriata? Bine ca te sprijina familia si iubitul si bine ca bebe si tu sunteti bine. Traieste fericirea timp de 9 luni! Sarcina usoara si toate cele bune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...