Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iarasi GRETURI ???


Ratusca

Recommended Posts

Dragele mele, Sint insarcinata in aproape 4 luni(peste doar o saptamina), si am o sarcina "pretentioasa"poate va amintiti ,am mai povestit aici pe forum(dureri de stomac,greturi,junghiuri si lista mai poate continua). Am tot sperat ca simptomele sa dispara incet incet,am avut zile cind pot spune ca macar scapasem de greturi si de a da la ratuste,insa acum, spre surprinderea mea,au revenit la o intensitate destul de mare,adica in general dupa-amiezele mi se face pur si simplu greata de orice fel de mincare,maninc si spre seara imi este mereu rau. Sint normale revenirile acestea bruste,acum cind doctorii in general spun ca dupa 4 luni, ar trebui sa dispara? Multumesc de sfaturi si va pup![il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
prietena me a avut [vom] in fiecare dimineta si era aproape in 6 luni de si dr s-a mirat, dar acun e ok ! acum are reprize de inghiolteli de la 'fetita ' de-l trezeste si pe taica-su ( care doarme in bratele ei ) .Si cine credeti ca se plinge mai tare , mamica sau taticu? Taticu , binenteles , dar in gluma!!! Asa ca draga mea, mai rezista - vorbeste o aspiranta care habar nu are de ce insemna , dar care s-a indragostit de voi si care e inconjurata de [gravi]si[copil], intr-o tara straina , in care nu prea exista limba internationala, numai nationala si deci sunt tare fericita ca v-am gasit pe voi. Sarcina usoara !!! bunny
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...