Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

HOTEL sau PENSIUNE ??


Recommended Posts

Buna Cici, Eu cand merg undeva caut sa am un minim de confort: pat, baie, apa calda, mancare daca se poate. Si mai ales toate sa fie curate ! De obicei pensiunile atrag mai repede turistii, care sunt deja speriati de preturile celor mai multe dintre hoteluri si "serviciile" oferite de acestea. Concluzia : PENSIUNE ! O sa ma inscriu si eu la pensiunea ta, dar cred ca o sa vin peste 2-3 ani, ca vad ca este deja coada mare [:D] Felicitari si sa iti mearga cat mai bine cu afacerea asta. Sincer, daca majoritatea ar face ca tine, am duce-o mai bine ca in Elvetia ! Si numai bine si Gianinei, care este "motorul" sentimental al afacerii [bis] Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Categoric la pensiune. Cand am vizitat manastirile din Moldova, eu sis sotul meu am fost cazati numai la pensiuni agroturistice (si asta acum vreo 4 ani). Ne-am simtit ca acasa...cel putin la Putna, am sta la o pensiune unde ne-am simtit poate mai bine ca acasa...curatenie desavarsita, niste bucate de-ti lingeai degetele de bune ce erau, iar ca pret nici nu suporta comparatie cu hotelurile. Denisa si copilul Alecu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alaturi de voi prind curaj si-mi vin noi idei cine stie ,vorbim cu MIrela(desprecopii) si cu Florin si poate vom denumi pensiunea DESPRECOPII. Oricum ideea cu pensiunea ei mi-au dat-o. Ca sa nu mai vorbim ca daca-i prindeti in concediu in Ro "gratarim" cu ei cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...