Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Radio Contact


Recommended Posts

Aveti idee daca mai emite acest post de radio? Ca pe net nu-l mai gasesc.Cand incerc sa deschid pagina lor , ma trimite la radio Kiss FM. Dar eu vreau Radio Contact!! [q][q][q] Asa de mult imi lipsesc Mihai Morar , Razvan Poescu si Dan Gabor si Buzdugan cu farsele lui.... [q][q][q] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Camelia, Radio Contact nu mai exista! In locul lui a aparut acest Kiss FM, pe structura si logistica vechiului post, dar cu alti oameni, adusi de pe la alte radiouri. Din cei vechi au ramas doar Buzdugan si Sorin Niculescu. Si eu am fost trista, am lucrat la Contact o buna perioada si mi-a parut tare rau. Aveau oameni buni! Si au fost colegi extraordinari! Nu mai cauta Contactul romanesc pentru ca nu mai exista. Eventual te poti consola cu cel belgian. Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Camelia
Aveti idee daca mai emite acest post de radio? Ca pe net nu-l mai gasesc.Cand incerc sa deschid pagina lor , ma trimite la radio Kiss FM. Dar eu vreau Radio Contact!! [q][q][q] Asa de mult imi lipsesc Mihai Morar , Razvan Poescu si Dan Gabor si Buzdugan cu farsele lui.... [q][q][q] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Razvan Popescu e acum la Radio 21. Ioana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q]Proasta veste! Si cum sa-i explic eu copilului ca nu mai este Radio Contact? Toata ziua zice "Tontac, Mama! Tontac!" [:)] Il asculta de cand s-a nascut. Nu-mi place Kiss FM! Oricum, va multumesc pt raspunsuri. Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Camelia
Aveti idee daca mai emite acest post de radio? Ca pe net nu-l mai gasesc.Cand incerc sa deschid pagina lor , ma trimite la radio Kiss FM. Dar eu vreau Radio Contact!! [q][q][q] Asa de mult imi lipsesc Mihai Morar , Razvan Poescu si Dan Gabor si Buzdugan cu farsele lui.... [q][q][q] Credinta face totul posibil; dragostea face totul usor
Camelia,incearca linkurile de mai jos, au numeroase posturi de radio pe net. http://www.comunitatearomana.com/ http://www.gazete.ro/radio/radio.html Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...